За очакванията...

  • 872
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
Здравейте! Имам много сладък малък бебок, обаче...ако трябва да съм честна очаквах нещо по-различно /представях си го по по-различен начин, докато бях бременна/. Очаквах, че ще прилича на мен - светли очи и т.н. Детето изобщо не прилича на мен, важното разбира се е, че е жив и здрав. Искам да ви попитам при вас имаше ли разминаване в очакванията?

# 1
  • Мнения: 5 391
Не, не съм си го представяла по определен начин, дори не съм имала желания да прилича на мен или пък да има определен цвят на очите.Е, роди се със сини очи и всички казват, че ми е одрал кожата.

# 2
  • Мнения: 100
Ами винаги има . При нас се очакваше момче- роди се момиче:) . Мислех , че ще е едричка , а тя 2.650кг:) И в интерес на истината не ми приличаше на човече . Най - важното е да обичаш бебето си според мен , а това не става веднага , а с течение на времето , поне при мен беше така . Бебетата много се променят коса , очи и т. н. след време може би ще прилича на теб:)

# 3
  • Мнения: 121
Исках много да прилича на таткото , но малчо прилича на мен или по скоро на моя баща. Много се измени от както се роди,като се роди повече преличаше на баща си , а сега повече на мен както казах. Казват че момчетата приличат на майките си ,а момичета на бащите си незнам колко е вярно. Дано да са ни живи и здрави бебоците  пък да приличат на които си искат. Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 5 393
Аз нямах никакви очаквания за това как ще изглежда бебето ми.Просто не можех да си го представя.Той прилича изцяло на баща си. Crazy Laughing

# 5
  • Мнения: 2 891
Природата се е постарала и в общия случай новороденото бебе прилича на баща си, за да му е по-лесно да го припознае Wink Пък с тези реклами за идеални, бели пухкави бебета е нормално да си представиш, че и твоето ще е такова. Като знам аз каква малка сбръчкана мишка родих   Mr. Green

Последна редакция: вт, 06 мар 2007, 23:16 от jj okocha

# 6
  • София
  • Мнения: 622
Аз също не си представях на кого ще прилича и т.н., но бях подготвена да видя едно сбръчкано, синьо-зелено трикилограмово човече, а той се роди близо 5 кила, бял и чист, изцяло оформен, ококорен, с прическа (огромна коса) и въобще всички лекари коментираха, че това за тях си  е тримесечно бебче. Това беше изненадата за мен. Laughing

# 7
  • Мнения: 6 461
Разминаването се получи в това ,че на видеозон ми казваха че ще бъде момиче ,а Пламчо всъщност е момче.

# 8
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Аз и мъжа ми през цялото време,чакахме момче така беше казал доктора/въпреки,че аз винаги съм искала момиче/ и когато се роди момиче мъжа ми беше шокиран #Crazy!Девет месеца всички казваха 100% момче и в един момент........ Joy,но когато я видях да ми я показват си казах"Това е най-хубавото бебе което съм виждала някога" Flutter.Не съм имала нагласа как ще изглежда,просто тя беше прекрасна,аз бях очарована!  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 978
Преди да се роди синът ми изобщо не съм си представяла как ще изглежда. Само исках да е с коса /знам, че е много идиотско/. И действително синът ми се роди с много гъста, дълга, черна коса

# 10
  • София
  • Мнения: 2 227
Аз си бях "поръчла" да има очите, косата и миглите на баща си Laughing. Така и стана. Не съм и очаквала друго.

# 11
  • Мнения: 1 273
И аз си представях едно хубаво и голямо бебе, което да прилича на мен. Пък то се роди не просто хубаво, а МЕГА (извинявам се за думата ама в момента не се сещам друга) хубаво--приличащо на баща си. Да не говорим, че си мислех, че ще е около 4кг., а той се роди 2900кг. Абе това което си представях като бременна е една стотна от това, което е в действителност Peace

# 12
  • Мнения: 1 040
Преди да се роди бебо не съм си го представяла по точно определен начин, но тайничко се надявах да е с малко и руса косичка и да прилича на мен - така и стана  Grinning

# 13
  • Мнения: 2 015
Ами да.Очаквах, че ще е хубав, но не чак толкова.

# 14
  • Мнения: 942
Аз пък си поръчах да е хубава и умна като майка си и да има дългите крака на баща си Grinning ама забравих да направя поръчка за палавостта и май е събрла на цялата рода палавостта hahaha
А и се оказа 1000000000000000000 пъти по -хубава от мен Grinning

Общи условия

Активация на акаунт