помощ!оплетох се в тази диагноза АБКМ

  • 813
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
здравейте, мами!3 седмици след раждането бебо започна да има по малко кръв и слуз в акото,доц,Ковачева каза АБКМ и ми предписа онзи дълъг списък със забранени храни.бебето е само на кърма.абсолютно стриктно спазвам диетата,въпреки това все още има кървави нишки и слуз и понеже четох, че тая диагноза я предписвали като "топъл хляб" започвам да се съмнявам дали е вярна .възможно ли е симптомите да не изчезват, при условие че съм стриктна 3 седмици вече? има ли смисъл да се мъча, защото повярвайте не е леко, а как ми се яде сладко само. дайте съвет newsm78

# 1
  • Мнения: 119
Не се отчайвай, при дъщеря ми слузта и кръвта /беше на 5 месеца тогава и също само на кърма/ изчезнаха чак в края на първия месец след като започнах диетата. Знам, че не ти е лесно, но се издържа. Аз пазих диетата 6 месеца. Успех на детенце и теб!

# 2
  • Мнения: 1 896
Здравей!
Страхотно правиш, че си кърмиш детенцето - особено щом е алергично, това е супер за него.
Аз също кърмих дете с АБКМ, всъщност даже още го кърмя, но просто вече не е алергично.
Не се отчайвай, ще мине алергията, а като отшумят симптомите след още известно време може да ти пооблекчат диетата.
На моето дете алергията мина напълно малко преди да стане на 2 години, но дотогава съм пазила стриктна диета на три пъти само по около 40 дни, а през останалото време изключвах само млечните храни, даже по едно време почнах да ям овче сирене и кашкавал (въпреки че има противоречиви мнения за тях).
Знам, че някои дечица с АБКМ много добре се повлияват от хомеопатично лечение. Ако искаш питай в кърмаческия форум - има доста мами, които са минали през този проблем и могат да те насочат към лекар хомеопат.

Общи условия

Активация на акаунт