Помощ - торбички под очите!!!

  • 1 357
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 956
Появяват ми се тъмни торбички под очите... Кремът не ми помага особен, тъй като торбичките имат причина. Имам камъни в бъбреците и като че ли от това ми се появяват торбите... Знаете ле някакво наистина ефикасно средство за премахване на торбичките? Аз не че вярвам, че с тези бъбреци очите ми могат с нещо трайно да се оправят, но поне за специални случаи да имам артилерия...

# 1
  • Мнения: 1 280
Predi  da se prigotvish za njakakvo sabitie e dobre da si pravish kompres4eta s 4aj-dve paket4eta 4ak lajka,topli4ki,a ne goreshti,gi poizcejdash i gi slagash varhu o4ite..i ne samo po povod neshto si..Ima razni mazila,no ta ne sam svetnata...NO,ot lekar go znam:Na o4ite po kakavto i da e povod se slaga toplo,a ne studeno../osven ako ne e njakoja sinka slu4ajna../ Zonata e mnogo nejna i delikatna,podberi si aj dobrite produkti.Jelaja ti uspeh!

# 2
  • Мнения: 466
Така ли?  newsm78 Не знаех, че на очите се слагат топли компреси, а не студени. На скоро се събудих с много подути очи и понеже имах важни срещи през деня, реших да си сложа малко лед. Сложих кубчета между една кърпа и ги подържах за малко. Честно казано оправиха ми се и се гримирах спокойно, защото като ми са подути дори не мога да си сложа спирала на очите, постоянно ми сълзат.

Другия път ще пробвам така, да видим резултата.   bouquet Иначе за чая- да сигурно успокоява мястото.

# 3
  • Мнения: 1 069
 От известно време и аз ставам подутичка сутрин, затова ще следя, дано някой даде изпитано средство за премахване на торбичките!

# 4
  • Мнения: 941
може би от бъбречните проблеми събираш вода и затова се подуваш,тия камъни няма ли да ги махнеш? А за компресите съм съгласна,но само студени.Има и един крем на Клиник за торбички,сенки и т.н.,казва се All about eyes,имам го,става за спешни случаи

# 5
  • Мнения: 1 999
Казват, че за подпухнали очи много помага настърган, небелен картоф, който се поставя върху клепачите за около 20 мин.
За пакетчетата чай вече са ти казали. Можеш да пробваш с лайка и шипка. Като изстинат достатъчно си ги сложи за 10-тина мин.
Дано има ефект.

# 6
  • Мнения: 1 280
Naistina  doktor mi e kazval,4e se slagat samo topli4ki kompresi na o4ite..moje bi sas studenite da ima efekt sashto,no az taka znam i taka sam pravila.Za sudenoto ima logika,zashtoto  stesnjava kravonosnite sadove i po princip slagame na poduti mesta... newsm78

# 7
  • Мнения: 311
Казват, че за подпухнали очи много помага настърган, небелен картоф, който се поставя върху клепачите за около 20 мин.
За пакетчетата чай вече са ти казали. Можеш да пробваш с лайка и шипка. Като изстинат достатъчно си ги сложи за 10-тина мин.
Дано има ефект.

Peace
и да не забравяме добрите стари колелца от краставица  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт