Танцувай с мен

  • 833
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 374
Имаше преди време някъде тук клип4ета с гимнастики...аз оба4е имам желание да си намеря уроци по танци и да си танцувам в къщи 4е покраи бебо няма как да ходя към някоя школа...
ако някои има идея от къде мога да сваля разли4ни клипове 6те съм ви много благодарна   bouquet

# 1
  • Мнения: 12 624
Като казваш танци какво точно имаш предвид? Много общо е, за да ти каже някой нещо конкретно.
Иначе аз в момента вкъщи си дърпам белиденс от demonoid.com - това е трекер за торенти, иска се само безплатна регистрация и торент клиент, а ако браузърът ти е Опера, не ти трябва отделна програма. Виж там ако искаш. Не е български сайтът, ама пък има страшно много потребители и страшно много неща качени, така че пак не се тегли кой-знае колко бавно - като за торенти е ОК.

# 2
  • България Сливен
  • Мнения: 245
И аз се интересувам от тези клипове с танци. Още повече ако са представени под формата на урок. Става дума за спортни танци и латино танци. Ако някой знае нещо в нета, моля да помага!

# 3
  • Мнения: 4 053
и аз ще чакам........ Flutter

# 4
  • Мнения: 374
именно и аз не6то такова си търся но ....
ако няакои има да помага...и 4естит празник на вси4ки жени   bouquet

# 5
# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Да не ви разочаровам, но ми се вижда леко невъзможно да се учи латино без партньор... Rolling Eyes Ролята на мъжа е много голяма - да води, има специфични стъпки и без него женските са безмислени.

# 7
  • Мнения: 4 164
Да не ви разочаровам, но ми се вижда леко невъзможно да се учи латино без партньор... Rolling Eyes Ролята на мъжа е много голяма - да води, има специфични стъпки и без него женските са безмислени.
Да,права си,но може да се намери партньор. Wink Peace

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Е, тогава е друга работа Simple Smile

# 9
  • Мнения: 365
http://store3.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/

В момента свалям ТаеБо от тук. Много бавно се точи, дано стане.
Успех в подскачането, мили мами!
С вас съм!

# 10
  • Мнения: 634
аз съм си теглила от www.start.bg -напиши салса и имаше доста клипчета-уроци

Общи условия

Активация на акаунт