3D в ПЛОВДИВ

  • 3 311
  • 33
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Здравейте.Моля ви,който е ходил на 3D в Пловдив да сподели своите впечатления,да пише в коя клиника,при кой лекар и какво е било заплащането.Другата седмица искам да се прегледам,за да видим дали всичко е наред с бебето,но не знам къде да отида.Благодаря ви.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Здравей,във ВМИ има 4D,но за заплащане нищо не мога да ти кажа!

# 2
  • на пистата
  • Мнения: 5 827
торакс,д-р даскалов,пари не помня.обади се и питай

# 3
  • Anywhere
  • Мнения: 1 089
Цената във ВМИ е 70 лв. апарата е нов и е 4Д без записване и час, намира се в поликлиниката на ВМИ на Пещерско шосе.
В Торакс също има , но апарата е по стар-3Д, цената е 80 лв с прдеварително записан час (тел. 621 620). И на двете места дават снимки на диск.
Успех Flutter

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Благодаря ви за отговорите.Аз миналата седмица се обадих в Торакс и ми казаха две цени-18 лв.без запис и 80лв. със запис.Казах си,че не може 3D да е 18лв.,затова отидох в събота на място.Е -няма да повярвате,оказа се,че прегледа на 3D е 150лв.+18 за специалиста.Отидох и до ВМИ там бил 70лв.,но лекарите не разчитали добре на него.Прегледах се в ''Селена'',но на обикновен ехограф.Останах много доволна.С бебо всичко е наред,гледаха го много подробно.

# 5
  • Мнения: 384
Какво означава-лекарите не разчитали добре.Смятам,че доста започна да се злоупотребява с това.Едва ли има болница,която да даде 220 000 лв.за апарат и да пусне необучени хора да работят с него.
А вие,щом смятате,че в Торакс са по-обучени,давайте по 150 лв за преглед.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Какво означава-лекарите не разчитали добре.Смятам,че доста започна да се злоупотребява с това.Едва ли има болница,която да даде 220 000 лв.за апарат и да пусне необучени хора да работят с него.
А вие,щом смятате,че в Торакс са по-обучени,давайте по 150 лв за преглед.
[
/quote]
Ами аз това съм чувала от други лекари.И не смятам,че в Торакс са по-обучени.

# 7
  • Мнения: 4 700
150лв. zа един преглед.  Shocked  newsm11  #Crazy
 Това ве4е си е обирджииство. Подиграват се с хората. 4е аz zа 150 лв 6те направя сумати иzследвания. 4е даже моите генети4ни са по малко. Верно е 4е там работят добри лекари, ама 150лв zа преглед с ехограф, било то и 3D.... newsm11

# 8
  • Мнения: 236
Моля,обяснете ми разликата между ВМИ и болница "Св.Георги".Едно и също ли са или различно?И къде се гледа с ехограф newsm78?Като ходих по друг повод преди се оказа,че ВМИ са сградите навътре в парка,а "Св.Георги" сградата на главния булевард или нещо не съм разбрала Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 4 700
Ами по моита логика ВМИ са клиниките т.е. болницата, а Св. Георги е ДКЦ. Там са само кабинетите zа преглед на не лежа6ти в болницата, а когато просто ходи6 на преглед. Нека ако гре6а някои да ме поправи.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 37
ВМИ (Висш Медицински Институт) е старото име на УМБАЛ (Университетска Многопрофилна Болница за Активно Лечение) "Св.Георги".
http://www.unihosp.com

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Какво означава-лекарите не разчитали добре.Смятам,че доста започна да се злоупотребява с това.Едва ли има болница,която да даде 220 000 лв.за апарат и да пусне необучени хора да работят с него.
А вие,щом смятате,че в Торакс са по-обучени,давайте по 150 лв за преглед.

Необучени може и да не са, но им липсва практиката и рутинта при работа с този апарат. Незнам какви специалисти са и в Торакс, но 150 лева не си струват. В София си има 3-4 лекари, които са се специализирали именно във ФМ и си струва при тях да си дадеш парите, а и цифрите определено са по-малки. Така или иначе самата ФМ се прави с 2D функцията на апарата, а 3D и 4D са за кефа на родителите.
Колкото до ВМИ и Св.Георги - едно и също нещо са. Това е Университетската многопрофилна болница за активно лечение "Св.Георги". Има 2 бази - първа база е на "Васил Априлов" (там е и ДКЦ-то към болницата, а втора база са Хирургиите на Пещерско.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Аз ВМИ ги деля на две.''Св. Георги'' на бул.''Васил Априлов''и хирургиите на ''Пещерско шосе''.

# 13
  • Мнения: 236
Ами по моита логика ВМИ са клиниките т.е. болницата, а Св. Георги е ДКЦ. Там са само кабинетите zа преглед на не лежа6ти в болницата, а когато просто ходи6 на преглед. Нека ако гре6а някои да ме поправи.
В такъв случай къде правят преглед на 4Д,че нещо се обърках newsm78

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Ами по моита логика ВМИ са клиниките т.е. болницата, а Св. Георги е ДКЦ. Там са само кабинетите zа преглед на не лежа6ти в болницата, а когато просто ходи6 на преглед. Нека ако гре6а някои да ме поправи.
В такъв случай къде правят преглед на 4Д,че нещо се обърках newsm78
Прегледа на 4Д (или 3Д и аз вече незнам)го правят във ВМИ на ''Пещерско шосе''и струва 70лв.

Общи условия

Активация на акаунт