От оперативния ми белег излиза конец?! След 4 години...

  • 9 942
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 512
Ужас!
Тази сутрин докато се къпех си напипах някакво по-дебело и твърдо косъмче близо до белега ми от секциото... Embarassed
Като го дръпнах леко - и започна да излиза!!!!!  #Crazy Sick Изтеглих вече около 10 сантиметра, но ме е страх да продължавам.
Родих сина си преди почти 4 години - на 22 март.
Възможно ли е чак сега да излиза това нещо? И защо въобще излиза? В  паника съм!
Добре, че следобед - по чиста случайност - съм на гинеколог за профилактичен преглед.
Ама дотогава ще откача!!!
Случвало ли се е на някоя от вас такова нещо?
Пишете да ме успокоите малко, моля ви...

# 1
  • София
  • Мнения: 1 951
Не ,не ми се е случвало.Отиди на лекар.Имах подобен проблем при операцията от апандисит.,но беше скоро след операцията.Промий мястото и посети ,поне личния си лекар.Успех.

# 2
  • Мнения: 4 053
малеееее,10 см,много страшно звучи,иди веднага на лекар и после кажи какво е станало Confused

# 3
  • София
  • Мнения: 3 421
 Леле, настръхнах - 10 см. Не го тегли повече. Остави на лекарят.
Пиши после какво е станало.
 

# 4
  • Мнения: 512
Ох, и аз съм все настръхнала - ама часът ми е чак следобед, дотогава - какви ли не ужаси ми минават през главата... Ще пиша после, естествено.
Успокояващото е, че нито боли, нито нищо - просто така си стърчи проклетото нещо!
Пък и все се надявам, че за 4 години едва ли имам нещо незараснало от секциото, нали?

# 5
  • София
  • Мнения: 3 421
 Извинявай, не исках допълнително да те плаша.
 Най-вероятно няма да има проблем, още повече щом не те и боли.

# 6
  • Мнения: 512
 newsm17

И аз все това си повтарям...
Аз по принцип не съм паникьорка, не се стряскам лесно от разни неща, но не знам - това някак си ми дойде в повече...
 Просто дори не съм чувала за нещо подобно (след толкова време) и не знам как да реагирам.
Дано ми отговори и някой с подобен проблем, че да се кротна малко...

# 7
  • София
  • Мнения: 2 521
Не знам дали ще те успокоя но съм чела в дир-а за изхвърляне на шепа конци 10г. след операция. Даже се пие някакво лекарство за да се изхвърлят - ако не греша лекарството е силика и май е хомеопатично. Пиша по спомени, ако някой е по-запознат моля да ме поправи ако греша.

# 8
  • Мнения: 512
Това с хомеопатията ми звучи добре! Ще питам за това днес на прегледа.
Мъжът ми предполага, че трябва да ми изпишат антибиотик или нещо друго, след като го извадят - това все пак си е вход за инфекции направо към корема ми...
Ама да видим какво ще каже докторката ми...
Голяма част от притеснението ми идва и оттам, че отскоро правим опити за второ бебче - ами ако съм бременна??? Оф. Weary

# 9
  • Мнения: 4 053

не се притеснявай,не мисли за лоши неща и всичко ще е ОК  Hug
стискам палци Praynig

# 10
  • Мнения: 741
Майка ми има операция на глезена и в продължение на няколко години отвътре излязоха сумати конци.Обяснението беше,че това били такива конци дето организма сам ги раграждал,но нейния не е и ги изхвърля сам след време.Не се притеснявай,минало е много време,раната отдавна е зарастнала,но не дърпай конеца,той ще си излезе сам

# 11
  • Мнения: 512
Не се притеснявай,минало е много време,раната отдавна е зарастнала,но не дърпай конеца,той ще си излезе сам

Не го дърпам вече, страх ме хвана. Но е дългичък и може да си закачи по дрехите, дано лекарката ми днес го извади...

Много ти благодаря, че сподели това за майка ти - надявах се да ми отговори някой, на когото му се е случвало нищо подобно.   bouquet

# 12
  • Мнения: 122
Имах проблема при първото секцио, изхвърлих три конеца, защото организма ми не ги понася и не могат да се разградят. Така, че споко, но все пак говори с лекаря. Успех!!!

# 13
  • Мнения: 2 751
Какво стана с конеца?  newsm78

# 14
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
какво става?

Общи условия

Активация на акаунт