Kak da si vazstanovq koli4estvoto karma sled kato mi doide zikala?

  • 497
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 263
Dnes e 44 den sled kato se rodi beb4o,a predi 3 dni mi doide zikala i karmata mi spadna po koli4estvo napolovina.Bebo e gladen i ne se zadowolqva s moite 60-80ml mlekze za 4 -5 chasa,koito moga da mu osigurq.Pomognete!Kak da si uvelicha karmata?

# 1
  • Мнения: 5 401
Честито бебче! Да расте здраво и много да те радва!   bouquet

Пий повече течности, хапвай ядки и най-важното - слагай бебчо по-често на гърда. Така то "пуска заявка", че иска повече млечице и организма ти бързо ще реагира. Успех!   bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 555
Не се притеснявай, като свърши цикъла, кърмата ще се нормализира. А сега може да пиеш лактогонен чай, да хапваш овесени ядки и това, което върши най-добра работа е да даваш да бебо да суче много често,така ще си осигури необходимото, макар и на по-малки порции Grinning .Това, което изцеждаш, не е гаранция за количеството, което може да изсуче бебето(то винаги е повече).

# 3
  • Мнения: 371
Не се притеснявай, като свърши цикъла, кърмата ще се нормализира. А сега може да пиеш лактогонен чай, да хапваш овесени ядки и това, което върши най-добра работа е да даваш да бебо да суче много често,така ще си осигури необходимото, макар и на по-малки порции Grinning .Това, което изцеждаш, не е гаранция за количеството, което може да изсуче бебето(то винаги е повече).

Peace

# 4
  • Мнения: 3 718
Честито бебче! Да расте здраво и много да те радва!   bouquet

Пий повече течности, хапвай ядки и най-важното - слагай бебчо по-често на гърда. Така то "пуска заявка", че иска повече млечице и организма ти бързо ще реагира. Успех!   bouquet

Зарежи "мерки и теглилки" , слагай бебето на гърда по-честичко и то ще си свърши останалата работа  Grinning
А като храна, на мен ми действаше сварено жито с орехи.

# 5
  • Мнения: 1 263
kredora mi otnowo ne raboti  Sad
Momi4eta,blagodarq vi za savetite!   bouquet Ste gi priloja obezatelno.
Malko se uspokoih,4e vse oste ne e vsi4ko svarsheno i bebo ste si ostane pone do 5 mesez samo na karma  baby_neutral
Neka da sa jivi i zdravi i vashite sakrovista i usmiv4izite im vinagi da greqt na tehnite liza  Hug

# 6
  • Мнения: 8 242
Мда.. и на мен ми дойде за сефте преди 2 дни.. И кърмата осезателно намаля - макар че след 9 месеца кърмене не се леят реки като в началото.. Но се надявам като свърши да се пооправи положението.. Че и дребния се нерви.. а на всичко отгоре се и разболява нещо и всичко друго отказва да яде.. Изобщоооо при нас е весело  Crazy
Тъй че не се притеснявай  Hug И аз в началото се шашках, ама вече почти не обръщам внимание на таквиз случки  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 771
Давай да суче на често. Това е начин да се стимулира млекопроизводството  Wink.
Има успех. Изпробвала съм го. Колко по често, толкова повече мляко.
Успех.

Общи условия

Активация на акаунт