Сериалът "Отчаяни съпруги" - тема 2

  • 18 211
  • 343
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 229
Позволявам си да пусна нова тема, защото старата стана мнооого дълга. Simple Smile

Днес излезе новият 16 епизод , Red hot mama го беше пуснала в старата тема. Peace


Hа който му е интересно:

Рекс Ван де Камп беше разказвачът в този епизод. Орсън и Бри заминаха за меден месец, но точно преди това разбраха, че дъщерята на Бри е бременна от Остин. Shocked Решиха да я вземат с тях, да кажат че е решила да учи в чужбина за няколко месеца и когато се роди бебето да го дадат за осиновяване. Остин напусна града, въпреки че тъкмо се беше сдобрил с Джули и тя беше решила да му даде втори шанс. Tired

Габи си намери нов обожател - кандидат за кмет. Уж го разкара, но той май няма намерение да я остави просто така. Laughing

Том и Линет имаха годишнина - 9 години. Heart Eyes Том искаше да я изненада с романтична вечеря, но нещата се провалиха и Линет се оказа висяща на студа три часа. ooooh!

Майк си взе вещите от болницата и намери пръстена, който беше гравиран със " Susan, be forever mine, Mike. " (а бях сигурна, че Иън го е взел Blush) Навърза нещата и му стана ясно, че Иън е предложил толкова бързо на  Сюзън, от страх че той ще го измести...


А и гледайте внимателно на 7 минута и 10 секунди, не ми се вярва да е нарочно - на Линет й се виждат сините прашки дооооста. Laughing Mr. Green

Cтарата тема

# 1
  • Мнения: 903
Нова серия, нова тема Grinning
Направо ми се изчака чакането, а сега и субтитрите.

# 2
  • Мнения: 1 999
Serendipity, браво за новата тема и за преразказа! Laughing

# 3
  • Мнения: 2 550
Едва се въздържах да не прочета преразказа  Laughing
Бях забравила за 16ти епизод, довечера ще го гледам  Grinning

# 4
  • Мнения: 803
Супер! Мерси много за темичката и за линка! Отивам да гледам Hug

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Мерси за линка, започнах да го тегля  Grinning Ама чинно ще си изчакам субтитрите  Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 994
много ми е мъчно за Майк  Sad. дано все пак го съберат със Сюзън, Ian ми става все по-несимпатичен...

# 7
  • Мнения: 4 116
Супер е темичката, но не мога да изтегля серията  Cry нямам регистрация в Арена, а Линкоса не работи...

# 8
  • Мнения: 1 999
Ted_cat, регистрацията става за 1 мин., а и от известно време е безплатна. Wink

# 9
  • Мнения: 1 488
много ми е мъчно за Майк  Sad. дано все пак го съберат със Сюзън, Ian ми става все по-несимпатичен...

и на мен. според мен Майк и Сюзан са един за друг!

# 10
  • Мнения: 803
Аз съм убедена, че Майк и Сюзън ще се съберат накрая - просто доста вода ще изтече дотогава Wink

# 11
  • Мнения: 4 116
Ted_cat, регистрацията става за 1 мин., а и от известно време е безплатна. Wink

Много, много благодаря!   bouquet Аз преди имах няколко неуспешни опита за регистрация и се отказах, искаха и препоръка, изобщо сложнотия!
Тази вечер и аз ще гледам серийкатаааа  smile3508

# 12
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Благодаря за разказа. Нещо съм заета тези дни и няма да мога да го гледам, но като знам какво става ще изчакам по-спокойно да се освободя.

# 13
  • Мнения: 17 546
Момичета помощ!  Къде съм била, не знам ама ми се губят 14 и 15 епизод. Търсачката на Арената не работи. Ако някой има линк към тези два епизода моля да ми ги изпрати на ЛС.

# 14
  • Мнения: 2 229
Момичета помощ!  Къде съм била, не знам ама ми се губят 14 и 15 епизод. Търсачката на Арената не работи. Ако някой има линк към тези два епизода моля да ми ги изпрати на ЛС.

Ето 15 и 14  bouquet

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 23:24 от Serendipity

Общи условия

Активация на акаунт