Къде количка Нео нато освен в....?

  • 552
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 397
Къде мога да намеря на друго място количките на Нео Нато освен в Малечко . Вчера там си харесах една количка ама беше останала само една и ми казаха, че ще получат чак след месец и повече, което ме устойва засега ама искам да проверя къде другаде мога да намеря да не чакам на тях я им докарат я не.

# 1
  • Мнения: 5 255
Само там  Wink
Моделите са 1:1 с CAM /разлика в десените/, а те се продават в повечето детски магазини.
Кой модел си харесала?
Цък  Grinning

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 13:22 от mam@

# 2
  • София
  • Мнения: 4 397
Ами ето този модел http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=5961&lang=1
ама Кам са  доста по скъпи, а този модел е 280лв. става за новородено, лека е 5-6кг. /за мен това важното/, има зимно чувалче и дъждобран и много ми хареса  Laughing. Има възможност да капарирам и съм си харесала розовата, ама ако се пръкне момък и  другите цветове  са свършили  newsm78 и незнам какво да правя, а от вчера съм се поболяла по тази количка много ми хареса  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 5 255
Отгледах детето си с количка Нео нато и те поздравявам за избора  Peace
Виж тази  newsm78 - в наличност е.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 397
Благодаря ти   bouquet
 Да същата е само десените както каза са други, ами сега ми остава да чакам живот и здраве, да се пръкне бебо и ако го няма Неото, ще взема този Кам  Peace

# 5
  • Мнения: 17 407
 И аз съм съм харесала тези двете. НА Пиумата обаче поставката за крачета не се регулира на височина(ако има значение за теб), но  пък е по- лека....

# 6
  • Мнения: 5 228
Отделни модели съм  виждала в Пинокио в Дружба. За да не се разкарваш напразно, можеш да се обадиш по телефона да провериш.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 397
Да Пиумата е по лека, а кило две са си от значение /поне за мен/. За  поставката за крачетата нямам претенции, Peace
С малкия смених три колички, и на трите сега като се замисля не са се регулирали поставките и не съм имала проблем.
При мен по важно е да е лека, защото съм на втория етаж и това означава всеки ден по няколко пъти по стълбите, а аз съм 45 кг. по принцип и с малкия ми беше голям проблем защото две от количките бяха над 10кг. и ако нямаше някои да ми свали количката, това означава, че трябва да си седя вкъщи  #Crazy #Crazy #Crazy / добре, че има движение в нас та все има някои и не ми се е случвало да си седя/

Общи условия

Активация на акаунт