Как изглеждаше коремчето ви след раждането?

  • 2 695
  • 48
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 679
Момичета, на какво ви приличаше коремчето след раждане и кога се възстанови до обичайния му вид. Аз при първата бременност, независимо, че имах хипопотамски размери се върнах в старите си дрешки до към 6 месец и коремчето ми беше като на тинейджърка, но сега независимо от малко качените килограми при втората бременност в момента 5 месеца след раждането коремчето ми изглежда отчайващо, отслабнах доста, почти възвърнах килограмите си, но корема направо виси. Може да е от ЕГН, ама се надявам да се подобри видът му, че идва лято  Simple Smile
Споделете как беше при вас или е та да се успокоя, давайте съвети да се справя по-бързо с проблема, да спомена, че кърмя, та диетите не са препоръчителни.

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Коремът ми се възстанови страшно бързо и по нищо не си личи, че съм раждала, нямам стрии. Не съм полагала никакви грижи, само от време на време по някоя и друга коремна преса.

# 2
  • Мнения: 140
Аз да те успокоя,че на мен това ми е първо раждане,но все още не мога да си възвърна фигурата от преди раждането,включително и корема ми не се е прибрал като хората CryВече почвам да се отчайвам,все се успокоявам че все още кърмя и че след това ще отслабна,ама както казваш ти-лято иде...Ще следя темата с интерес да видим другите майчета как са се преборили

# 3
  • Мнения: 8 505
Коремът ми се възстанови страшно бързо и по нищо не си личи, че съм раждала, нямам стрии.

При мен също.

# 4
  • Мнения: 3 478
Ами и моят не се прибра напълно ( първа бременност). Ама аз и зор не си дадох, защото си намерих оправдание  Mr. Green, след като се глася за второ реших да изчакам с усилията и после да се трудя по въпроса. Килцата си ги върнах бързо, взлизах в старите си дрехи 2-3 седмици след раждането, но просто корема е някак отпуснат. Добре поне че със стриите се разминах.

# 5
  • Мнения: 475
Аз свалих излишните килограми около 3 месеца след като родих.В момента дори тежа по-малко отколкото преди да забременея.Пък и коремът ми не е толкова отчайващ.Прибра се,но по-скоро кожата ми е малко по-отпусната.Доколкото знам напълно се възстановява до 1 година след раждане.А започнах и да спортувам активно,така че се надявам скоро да има задоволителен за очите ми резултат.  newsm39

# 6
  • Мнения: 1 289
Oh,Корема ми е в отчайващо положение.Все е дно съм в 6-ти месец,не мога да се понасям,направо полудявам. #Cussing out Почнах да правя коремни преси,но ми казаха,че има опасност да ми се отвори операцията(родих секцио) и се спрях.А след месец и половина ще съм кума  Mr. Green Незнам направо какво да правя....
helengnom кога започна да спортуваш?

# 7
  • Мнения: 750
След първото раждане корем4ето ми се прибра за 2 месеца Close!Сега след второто...три седмици по-късно-нямам корем4е Party!!!Може би защото си взех специален клин за след раждане със секцио,който топи  килограми и целулит!И ве4е си нося дрехите  от преди да родя!За 3 седмици стопих 12-13 кг.Така 4е при мен,с първото раждане ми беше по-трудно,макар 4е 6 мес. след това ве4е имах толкова плосък корем 4ак 2 пло4ки си бах спретнала!Блъсках лицеви опори като за световно Mr. Green!

# 8
  • Мнения: 1 289
Блъсках лицеви опори като за световно Mr. Green!

След секцио ли?

# 9
  • София
  • Мнения: 1 368
Oh,Корема ми е в отчайващо положение.Все е дно съм в 6-ти месец,не мога да се понасям,направо полудявам. #Cussing out Почнах да правя коремни преси,но ми казаха,че има опасност да ми се отвори операцията(родих секцио) и се спрях.А след месец и половина ще съм кума  Mr. Green Незнам направо какво да правя....
helengnom кога започна да спортуваш?
[/quo
Здравей!Лекар ли ти е казал,че може да ти се отвори операцията?Моят лекар ми каза,че мога да започна с коремните преси 20 дни след операцията.Започнах с малко на брой преси и постепенно ги увеличавах и благодарение на тях мога да кажа,че коремът ми се прибра напълно.Имаш време,така че ако се осмелиш действай!Желая ти скорошен резултат!

# 10
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
За мой късмет, с първото раждане (по естествен път, на 18год) ми се прибра с раждането. Второто раждане беше секцио, с голямо бебе и 16кг отгоре - само на корем. На втория месец ми се прибра корема, още не съм спортувала, но планирайки трето, предполагам, че късметът (за прибрано тумбаче) ще ме изостави...Ще следя темата...
Може би защото си взех специален клин за след раждане със секцио,който топи  килограми и целулит!

Откъде такова клинче, сестра ми роди със секцио преди 7месеца и не може да свали килца.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 368
Oh,Корема ми е в отчайващо положение.Все е дно съм в 6-ти месец,не мога да се понасям,направо полудявам. #Cussing out Почнах да правя коремни преси,но ми казаха,че има опасност да ми се отвори операцията(родих секцио) и се спрях.А след месец и половина ще съм кума  Mr. Green Незнам направо какво да правя....
helengnom кога започна да спортуваш?
Здравей!Лекар ли ти е казал,че може да ти се отвори операцията?Моят лекар ми каза,че мога да започна с коремните преси 20 дни след операцията.Започнах с малко на брой преси и постепенно ги увеличавах и благодарение на тях мога да кажа,че коремът ми се прибра напълно.Имаш време,така че ако се осмелиш действай!Желая ти скорошен резултат!
 

# 12
  • Мнения: 1 289
Здравей!Лекар ли ти е казал,че може да ти се отвори операцията?Моят лекар ми каза,че мога да започна с коремните преси 20 дни след операцията.Започнах с малко на брой преси и постепенно ги увеличавах и благодарение на тях мога да кажа,че коремът ми се прибра напълно.Имаш време,така че ако се осмелиш действай!Желая ти скорошен резултат!


Лекар не,но много познати ми го казват...Аз също започнах с малко и смятам с течение на времето да ги увелича,че НИКОГА не съм била толкова дебела...

Благодаря ти за бързия отговор   bouquet

# 13
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
два месеца след като родих срещнах една съседка, която попита "Хайде де, кога ще раждаш ?"  Embarassed .... не ми се е прибрал корема , но аз наддадох ужасяващите 35 кг ....

# 14
  • Мнения: 2 159
ами изглежда както преди, но е по-отпуснато Confused

Общи условия

Активация на акаунт