Кашлица при едномесечно

  • 4 350
  • 17
  •   1
Отговори
Кашлицата при едномесечно без да се е задавило по време на хранене,нормална ли е както всичко което ми се струва ненормално?

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
Като спи кашли ли?Повтаря ли се кашлянето или е било инцидентно?Най-добре утре при педиатъра! Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 3 392
Трудно ми е така да ти кажа, но сиска е права, попитай за всеки случай педито   bouquet

# 3
  • Мнения: 4 784
И бебо покашля отвреме на време, но за кратко. Утре сме на доктор и ще питам

# 4
  • Мнения: 1 986
  Ако кашлицата те притеснява,най-добре е да се консултираш с педиатъра-не давай нищо на своя глава NaughtyМоята бебка имаше  кашлица преди 1 месец и тогава ни предписаха Мукоплант на д-р Тайс и бронхиалния чай на ХИПП Peace

# 5
  • Мнения: 707
При бебета под 1 година - никакви самолечения  Naughty. Винаги първо консултация с педиатър!
 Може неЩо да се е zадавило детето - да е върнало малко от млякото и да се е zадавило. Щом видимо е добре и няма Т° вероятно не е сериоzно. Ако се повтори - при педито на прглед.

# 6
  • Мнения: 574
При бебета под 1 година - никакви самолечения  Naughty. Винаги първо консултация с педиатър!
 Може неЩо да се е zадавило детето - да е върнало малко от млякото и да се е zадавило. Щом видимо е добре и няма Т° вероятно не е сериоzно. Ако се повтори - при педито на прглед.
Peace
И аз така мисля

# 7
  • Мнения: 6 164
Кашлицата при едномесечно без да се е задавило по време на хранене,нормална ли е както всичко което ми се струва ненормално?

По време на хранене ли само?
Защо мислиш, че не се е задавила?

# 8
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
За всичко, което те тревожи - първо питай педиатъра, той и ще прегледа бебо  Peace

# 9
Благодаря ви много   bouquet ,да определено няма да рискувам без лекарска намеса.

# 10
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Има кашлица която е нормална за толкова малки бебета.Казват, че се чистят от течността която са гълтали в утробата.Когато детето ми беше на две седмици извиках по тази причина педиатърката.Тя го прегледа и обясни, че този вид кашлица е нормална.

# 11
  • Мнения: 1 877
Дано да е компетентен доктора,при когото ще го водиш!

# 12
  • Мнения: 184
Офффффффф незнам какво да ти кажа,моя също по 4-5 пъти на ден ми покашля,лекарката казва че е нормално незнам какво да правя

# 13
  • Мнения: 230
Момичета да се разпиша и аз. Ние сме на два месеца и ако забележите че часа е 5 без 10 може би ще ви стане ясно, че имаме кашлица. И аз като нова мама съм на пост Embarassed. Боже никога не съм предполагала, че ще се радвам на коликите,само и само да не е тази гадна кашлица. Пиша сега защото имам нужда да си поговоря с някой на моя хал Sad.Тъй като бебече е още малък и не съм го изкарвала много на вин - общо два пъти по 5 минутки на терасата, прегледите при педито и в неделя за около час. Ама той беше много облечен, само нослето му беше отвън и ако си спомняте беше много топло, ние бяхме по анцузи, а и той  кашля от вчера - четвъртък. И сега се чудя и естествено обвинявам, как така се е разболял. Уф не знам дали е сериозно или да се успокоя. Почна с леко кихане и сополки в задната част на нослето, като кихаше навън нищо не излизаше. Вчера забелязах, че кашля като че ли секрета от нослето му дразни гърлото.Няма температора и си хапва почти без промяна ( от 2 дена има нова мода на хранене -  изпапква 70 мл и заспива юнашки, а аз гледам безпомощно останалите 50 мл и щото си виобразих че няма апетит - тоест е болно, и се почва едно тъпкане, едно мазане, страшна работа, а през това време малкия човек е спокойно отписнат зачервил бузки и спинка newsm78). Отидох при педито и тя ми изписа димекс и пулмекс. Снощи преди лягане му дадох димекс и сега като кашля се чуват хрипчета като от храчки. Боже колко ли ще продължи това.. newsm45. Дадох му сиропа към 23 часа и към 3 часа се събъждаше от кашлица, изкашляше се и пак се унасяше. Аз станах и застанах на пост, седнах пред компа и като прочетох, че една мама не могла да го събуди и се втурнах, досъбудих го, намазах му и гърдичките с пулмекс, хапна и сега нанка - от както пиша само веднъж се изкашля. Уф дано не съм ви смешна с този отчет, но така имам нужда някой да ме успокои...  Tired.Стискам палчета да ви оздравеят слънчицата.

# 14
  • Плевен
  • Мнения: 105
Ох,и ние сме така вече седмица,пием Мукоплант на др.Таис и Суметролин,обаче не се оправяме.Кашляме доста,но педито казва,че гърдите са му чисти и че кашля от храчките.Сега ни предписа за отхрачване Кленбутерол,дано има ефект.И хремата не ни мина от Коларгола,а сега ги заменяме с Мукосептонекс.И аз се видях в чудо.Дали ще оздравее,дано не се влоши.Това нещо Пулмекс за какво точно е?Ние му правихме компресче с ракия,но...Дано се оправим скоро!

Общи условия

Активация на акаунт