рано ли е за занимания извън тези в ДГ

  • 830
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Здравейте.   Имам дъщеричка на 3г и 8м.От гр.Варна сме.Слава Богу родена е юни месец и нямаме проблеми със избора на подходящто заведение за рожден ден.Вярно това е друга тема а и детските заведения в нашия град вече се броят на пръстите САМО на едната ръка.   Интересува ме друго: къде в гр.Варна има школа за песни и танци , която да е като БонБон например.Знам че е рано за професионална работа с дете на тази възраст,но все някога и от някъде се започва.  Благодаря Ви предварително

# 1
  • Мнения: 595
Интересувам се също! Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 1 640
Това точно "като "БОНБОН""-не зная,защото не съм наясно с тяхната дейност,гледала съм преди предаванията им.
   Читалище "Отец Паисий"/зад Окръжна/ и въобще читалища и центрове за творческа дейност с деца.Някой писа преди време за бившия пионерски дом,намирал се в пресечката до банката-точно срещу хотел "Черно море".

# 3
  • Мнения: 705
626411
0886846266
Весела Люпке-Вълкова

това са телефоните на една госпожа, която в дома си събира деца на сходна с вашата възраст и пеят песнички и свирят на разни инструменти. аз водих симона 2 пъти, хареса й, но реших, че й е рано за такива занимания, пък тази зима постоянно или са болни или сме някъде, та се отказах. иначе не е лошо, особено за малко по-големи от нея деца. заниманията са 2 пъти в седмицата, по 1 час.

# 4
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 372
626411
0886846266
Весела Люпке-Вълкова

това са телефоните на една госпожа, която в дома си събира деца на сходна с вашата възраст и пеят песнички и свирят на разни инструменти. аз водих симона 2 пъти, хареса й, но реших, че й е рано за такива занимания, пък тази зима постоянно или са болни или сме някъде, та се отказах. иначе не е лошо, особено за малко по-големи от нея деца. заниманията са 2 пъти в седмицата, по 1 час.

моята дъщеря ходи при учителка Весела и съм много доволна, сега подготвят представление с песнички, учи ги по-малко на музикалните инструменти.

# 5
  • Мнения: 705
626411
0886846266
Весела Люпке-Вълкова

това са телефоните на една госпожа, която в дома си събира деца на сходна с вашата възраст и пеят песнички и свирят на разни инструменти. аз водих симона 2 пъти, хареса й, но реших, че й е рано за такива занимания, пък тази зима постоянно или са болни или сме някъде, та се отказах. иначе не е лошо, особено за малко по-големи от нея деца. заниманията са 2 пъти в седмицата, по 1 час.

моята дъщеря ходи при учителка Весела и съм много доволна, сега подготвят представление с песнички, учи ги по-малко на музикалните инструменти.


ха, ха знам я катето!! голяма е фога и сладурана  Hug симона беше в тяхната група, ама нали казах,  по независещи от нас обстоятелства, стом засега настрани  Hug

# 6
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 372
626411
0886846266
Весела Люпке-Вълкова

това са телефоните на една госпожа, която в дома си събира деца на сходна с вашата възраст и пеят песнички и свирят на разни инструменти. аз водих симона 2 пъти, хареса й, но реших, че й е рано за такива занимания, пък тази зима постоянно или са болни или сме някъде, та се отказах. иначе не е лошо, особено за малко по-големи от нея деца. заниманията са 2 пъти в седмицата, по 1 час.

моята дъщеря ходи при учителка Весела и съм много доволна, сега подготвят представление с песнички, учи ги по-малко на музикалните инструменти.


ха, ха знам я катето!! голяма е фога и сладурана  Hug симона беше в тяхната група, ама нали казах,  по независещи от нас обстоятелства, стом засега настрани  Hug

благодаря Simple Smile
Весела все ви чака да се присъедините към групата, Катерина сега е самотна дама там в компанията на Дани и Зефко Simple Smile
поздрави

# 7
  • Мнения: 29
тази госпожа да не е била преподавател в ИМТ. По немски език?????  Живея на бул Сливница уж в центъра на града а наистина наблизо няма едно читалище.Да не говорим за площадки и др.такива....

# 8
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 372
читалище има на бул. Сливница - веднага след кръстовището с ул."Цар Асен"

а за Весела Вълкова не знам дали е работила в ИМТ, заниманията се провеждат на ул. Бдин

# 9
  • Мнения: 29
colibri  нали става въпрос за читалището зад Историко художествиния музей? Всъседство има някаква църква. Знаеш ли какви занимания предлагат там?

# 10
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 372
да, за това читалище става дума, но не знам какви занимания предлагат. Може да провериш с/у хотел Черно море в уличката . Център за работас деца или нещо такова с еводи, но е за малко по-големи деца

Общи условия

Активация на акаунт