Аблация на сърцето

  • 248 431
  • 1 019
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 28
do burgas-az sa6to sam samo na aspirin,drygo ne mi ispisaxa a i mislq 4e taka e mai po dobre tova sarce trqbva da raboti samo ne postoqnno s nqkakvi xap4eta,moqt pyls sa6to e visok i prodaljavam da gi poly4avam i tezi preska4aniq nepriqtno e no kakvo da se pravi samo da ne se poqvi sarcebiene tova e nai vajnoto.

# 91
  • Мнения: 14
zdravei nese pritesnqvai a se xvani i otivai v 3ta gradcka,kolkoto po rano si opravi6 problema tolkova po malko krizi 6te prijivee6.az go imam tozi problem ot 11 godini krizite mi stigaxa do 12 4asa i s po200-220-240ydara.podlojixse na ablaciq(taka se kazva manipylaciqta)na 19 septemvri neee stra6no i zasega sam dobre.kato otide6 v bolnicata 1 6teti slojat xolter tova e edin aparat koito 6te go nosi6 24 4asa na teb(ne boli)toi 6te zapisva kak raboti sarcetoti ,sled tova 6tete gledat na ekg tova e exograf i 4ak togava moje da se ygovarq nqkakva data za tazi procedyra.mejdy drygoto az dosta vreme yspqvax da si prekasvam krizite s povra6tane,sledva6tiqt pat kato poly4i6 kriza opitai dasi predizvika6 povra6tane moje i na teb da pomaga.pri men spira6e na momenta.6te potarsq tel. i 6te ti go napi6a,ako ima6 drygi vaprosi pitai nese pritesnqvai.4ao
З
ЗДРАВЕИ ИСКРА благодаря ти за съвета ти при кого си прави операцията
аз бях много зле тия дни и сеа си отварям пощата весел ден

# 92
  • Мнения: 14
Здравеи искре , отново съм аз, Мен много ме боли глава
а теб боляла ли те е  newsm78 newsm78

Последна редакция: ср, 08 окт 2008, 09:09 от BigJON

# 93
  • Мнения: 5 478
Преди 15 години ми поставиха диагноза ВПВ синдром... тогава ми казаха, че не се лекува. И до сега никой лекар не ми е споменавал за тази манипулация. Може би трябва да потърся компетентно мнение.  Thinking

# 94
  • Мнения: 138
lekuva se s ablacia v 3 gradscka v Sofia,struva si da opitash i da da reshish problema vednug zavinagi....i ne e tolkova strashno kolkoto si predstaviame-gadno da,nepriatno da no sa dva dni,posle ot 30 dni do 3 mececa vuztanoviane-ot visok puls/85-100/zaduxvane,nevroza na surceto....v niakoi sluchai leki preskachania na surceto.....5 rabotni dni otpuska
na 30 den kontrolen pregled s 24 chasova kardiograma i 3 mesec sushto-kontolnite pregledi se praviat zaradi 5 procenta veroiatnost za regres vuztanoviane na vpv-sindroma.mnogo strax se bere predi operaciata,no niama strashno a sled tova ochakvane na kontrolnite pregledi-e az chakam

# 95
  • Мнения: 138
doktor shalganov-vseki ponedelnik sled13chasa....da se nosiat izsledvania,bolnia samo lichno,drugite doktori priemat drugi dni,no toi e edin ot nai-dobrite....sled 40-50 dni e operaciata koiato trae 60-90 miniti......3 gradska Sofia,zad kino arena....pitaite na recepcia za shalganov...pregledut e platen,za operacia ne se plashta,ako imate talon ot lichen lekar-tozi talon se izdava 10 ili 5 predi operaciata za da se znae datata na manipulaciata

# 96
  • Мнения: 28
zdraveite vijdam 4e Nikito dobre vie obqsnil sityaciqta ako ne6to konkretno vi interesyva pitaite nese pritesnqvaite.

# 97
  • Мнения: 28
koga te boli glavata po vreme na krizata ili sled tova.az poly4avax dosta golemi krizi i kato 4asove bqxa mn i kato sila sa6to,sled tova me bole6e vsi4ko myskyli,glava s edna dyma cqloto tqlo.i znae6 li kakvo drygo bqx zabelqzala kato mi namalq6e sarcebieneto (taka sam karala 4asove sa6to)me ynasq6e da spq i taka ponqkoe vreme e sprqlo i taka godini nared.nese draj taka otivai,kakvo stana probvali s povra6taneto kakto ti kazax.ako nesi probvai ni6to nqma da izgybi6 moje samo da ti pomogne.

# 98
  • Мнения: 28
moqta ablaciq q pravixa Proti4,i Dinov mn sa dobri kakvo stana tiq dni kolko zle stana.pi6i mi

# 99
  • Мнения: 14
много сте точни и ви благодаря Пробвала съм с повръщане и с натискане на очните ябълки но не се получава
Главата ме боли и преди кризата и след нея още повече Но мене ме боли с дни тая глава

# 100
  • Мнения: 14
moqta ablaciq q pravixa Proti4,i Dinov mn sa dobri kakvo stana tiq dni kolko zle stana.pi6i mi
[/qu] Искре пуснах ти на лични скаипа ми пиши ако искаш гери

# 101
  • Мнения: 138
tova bolene na glava niama nishto obshto s vpv sindroma-moge da e ot visoko kruvno,moge da e prishtipan nerv,moge da e neshto xronichno na nervna pochva...sled kriza chovek e otpadnal i vsichko go boli....sled ablaciata sushto ste otpadnali no ne chak tolkova...sled ablaciata vuztanoviavane na surceto zashtoto-pri dulgo xodene ili natovarvane se  zaduxvate,imate leka tegest v gurdite ot visokia puls,pulsut e nisuk purvite dni....na men mi ostavixa beta blokera za da se konrolira pulsut i kruvnoto....pri drugi bolni s nisko kruvno ili po druga pichina beta blokera sprian,zaedno s korderona ii ritmonorm,koito sa aritmia.no kato si gledam pulsa pone 3 meseca shte mi ostavat beta bokera-za svedenie sled izpisvane pulsut se dvigeshe 70-80,sega v spokoino sustoanie e 84-85,pri xodene,dvigenie e 93-98 do 100...zashto taka ne znam shte vidia sled xoltera pri kontrolnia pregled/xoltera e 24 chasova kardiograma,kruvno,puls/

# 102
  • Мнения: 138
znachi protich i dinov sa v opecionata i deistvat tam,shalganov e na komputura puska niskochestoten tok i komandva....

# 103
  • Мнения: 88
Здравей BigJON.На мен ми предстои аблация на 27октомври защото от бебе вдигам пулц на 210.Когато д-р Балабански ме попита намерила ли сам на4ин да спра сарцебиенето аз му обясних,4е просто лягам по гръб и оставям главата си леко да увисне извън леглото и запо4вам да ди6ам дълбоко.След няколко минути сърцето ми спира за 4аст от секундата и после тръгва нормално.Доктора ми каза 4е без да искам съм си намерила много правилен метод,заради по бързото нахлуване на кръвта в главата.При следващата криза махни вазглавниците и пробвай така все пак нищо не губиш.

# 104
  • Мнения: 14
Привет на Гуцка и Ники Радвам се че имам съпричастни на мен хора
Златни сте , аз имим записан час при Шалганов на 3/11/2008г А ти Гуцка пиеш ли нещо сега  преди аблациата
кой ще ти е прави

Общи условия

Активация на акаунт