въпрос за Ентеросан

  • 1 780
  • 2
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 319
Надявам се някой специалист- микробиолог да прочете моят въпрос, защото съм доста озадачена от този продукт.
В общи линии четох тук във форума и на страницата на продукта http://enterosan.net/for_us.php за него и реших да го пробвам. Бях решила да закупя на цялата фамилия, на всеки според заболяването. Но първо купих една опаковчица- основен ентеросан, на нея и в сайта им пише, че всяка таблетка съдържа над 10 милиарда активни клетки на лактобацили и бифидобактерииnewsm78. Та нали съм малко шашава, реших да пробвам как работят тези бактерии и да си заквася прясно мляко на кисело! Laughing
Така и направих- по всички правила на изкуството, заварих прясното мляко, охладих го до 38 градуса, натроших една таблетка Ентеросан с 10 милиарда бифидобактерии и го завих топличко. Дори мислех, че с толкова много бактерии ще стане едно много кисело мляко, но нали е за експеримента- прежалих го /сложих само 1/2 чаша мляко де/.
След 6 часа отивам да си хапна кисело мляко, ама не  Joy- беше си съвсем прясно млекцето. Та се зачудих дали ще ми навреди да изпия, или направо да го хвърля newsm78.
Извинявайте за дългия постинг, но ако някой е наясно има ли логика да ми се закваси или да не ми се закваси млякото, моля да ме осветли, защото получих дълбоки съмнения в качествата на тази хранителна добавка /Ентеросан/. Предварително благодаря  Grinning!

# 1
  • Мнения: 9
Мноооого хубави неща пише но дали имат ефект? Хапчетата се пият с тях не се кваси мляко. Прочети листовките зависи за какво са.

# 2
  • Мнения: 133
Виж в сайта им на контакти и пиши там  , те ще ти отговорят.Иначе аз ги дадох на синът си тези хапчета и действат.Нашите хапчета са Ентеросан 44, за алергии.

Общи условия

Активация на акаунт