Лятна количка Чико

  • 1 201
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 361
Харесала съм си лятна количка CT 0.5 - Chicco. Прегледах доста теми назад, но впечатления за тази количка не срещнах. Всичко в този модел ми харесва, но забелязах, че няма предпазен борд отпред. Незнам това удобство ли е или недостатък. Моля всички, които имат мнение да пишат. Предварително благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 633
Аз също се нуждая спешно от препоръка дали да си взема това Чико СТ 0.5 или Джордани Ваи-детенцето ми е на 8 месеца и незнам тези варианти дали са удачни.Моля за вашето мнение защото сме без количка!!!

# 2
  • до канала
  • Мнения: 518
ст 05 е с тежка 6.800 това е повече от от др лятни колички чико пони е 5.500 а ариата 5 .800 а освен това няма борд което за мен беше причина да се откажа от нея  от два дни се подвизавам с ариата и мога само да я хваля теб с какво те привлече чикото?

# 3
Аз ползвах Chicco C5 и нямам забележки. Наистина няма борд и поради тази причина я купихме, когато малкия беше на 9 месеца. Но иначе е много маневрена и удобна. Не знам колко килограма е, но на мен ми се струваше много лека. Сгъва се лесно и влиза във всякакъв багажник. Дръжките са изключително удобни, кошницата е достатъчно голяма и побира какво ли не - играчки, покупки и т.н. Препоръчвам я с 2 ръце!

# 4
  • Мнения: 361
desi0956 какъв е този модел Ариа. Може ли да дадеш някакъв линк:hug:

# 5
  • до канала
  • Мнения: 518
desi0956 какъв е този модел Ариа. Може ли да дадеш някакъв линкHug
http://forum.bg-mama.com/index.php?topic=165676.0 борда може да се сваля  bouquet

# 6
  • Мнения: 409
Ние сме много доволни от CT 0.5 - Chicco. Сгъва се с една ръка и може да се носи удобно, като куфар. Много компактна и маневрена. Тежи 6.3 кг. На нас без борд ни е по-добре, защото ние сме в процес на прохождане и все искаме да ставаме  Laughing Иначе има колани за безопастност, които са си задължителни  Mr. Green
 

За "Джордани" ... Продавачката в магазина се опитваше 20 минути да сгъне едно "Джордани" и това ме отказа. За мен беше едно важните условия, да се сгъва лесно (като тате дойде да ни вземе от парка с колата).

# 7
  • Мнения: 361
Благодаря ви момичета  bouquet Май ще обходя още веднъж магазините newsm78

# 8
И аз се интересувам от тази количка,но можели някой да ми каже дали е произжедена в Италия или в Китай?

# 9
  • до канала
  • Мнения: 518
тук във форума четох че се произвежда в китай

# 10
  • Мнения: 89
Много ти благодаря за отговора,но май за произведено в Китай и е доста висока цената.Ще търся друг вариант.

# 11
  • Мнения: 308
моята е Чико модел Кади и също няма борд отпред, но моето момиче вече е на 2г. и това не е пречка. това е 3-тата ми количка и в сравнение с предходните TCM и Хаук тази е светлинни години напред. по въпроса къде се произвеждат не съм обърнала внимание но моята е купена от Италия.

# 12
  • Мнения: 3 457
Много ти благодаря за отговора,но май за произведено в Китай и е доста висока цената.Ще търся друг вариант.
90 % от количките се правят в китай по дизайн на дадената марка,с техни инжинери ит.н.

# 13
  • Мнения: 409
То и на всички американски стоки пише, че са правени в Китай. Но от правено в Китай до правено в Китай има космическа разлика (не си ги представяй с качество от магазините за един лев). Peace

Цитат на: blackdalia
Много ти благодаря за отговора, но май за произведено в Китай и е доста висока цената. Ще търся друг вариант.

Кажи, като намериш Laughing

Общи условия

Активация на акаунт