МОЛ-ът на Стамболийски

  • 1 399
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
Здравейте!
Аз съм от провинцията и утре - неделя мисля да се разходя до този МОЛ да купя пролетно яке за дъщеря ми и нещичко за мен. Интересува ме ако знаете има ли паркинг към МОЛ-а и ако има каква е цената за час престой. Дали има все още намаления по магазините там и на кои марки горе долу има детски - бебешки магазини там. Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 6 243
Да, има паркинг, през първите два часа от престоя е безплатен, след това - не знам, аз обикновено ходя там на кино и с билета ползваме още два часа безплатен паркинг.

Миналата седмица все още висяха табелите за намаления, но беше обрано, а това, което беше останало, хич не ми хареса.

Детски и бебешки - не са много: Mothercare и още един-два от тоя сорт, с общо-взето доста надути цени.

# 2
  • Мнения: 554
Днес бях там - пуснали са вече новата колекция. За децата - Fox baby е с по нормални цени. Иначе паркинга е 2лв на час след изтичането на 2-та часа гратис.

# 3
  • Мнения: 817
Освен изброените марки, също така има Бенетон и Есприт LaughingНамаления има все още ,снощи бях до там.........

# 4
  • Мнения: 6 243
Освен изброените марки, също така има Бенетон и Есприт LaughingНамаления има все още ,снощи бях до там.........
В Еспри има ли детско? Аз май не забелязах, сигурно не съм се загледала  newsm78

# 5
  • Мнения: 179
Благодаря на всички!
Dreams   bouquet

# 6
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
В Бенетон все още те4е 60% намаление.
Детски панталони по 14лв
Блузки по 12лв.
Но и новата колекция е на нормални цени.Аз взех блузка на малкия за 14лв.
В Мотиви е ошушкано.Трябва да разгледаш Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт