На колко години започнахте да си боядисвате косата?

  • 4 032
  • 71
  •   1
Отговори

Анкета

Започнахте или за пръв път си боядисахте косата на

Опции:

  • Мнения: 2 229
Интересно ми е кога се боядисахте за пръв път и защо? Рано побелели коси, с друг цвят ви отива повече, просто за промяна или нещо друго. И съжалявате ли че започнахте да се боядисвате, защото съм чувала приятелки да се оплакват, че като са се боядисали косата им се е изтощила и т.н.? Grinning

# 1
  • Мнения: 61
 Winkбоядисах се на 23г. ,с черна коса съм ,направих я още по черна, исках да подсила цвета

# 2
  • Мнения: 534
На 13 години като бях и си спомням че много ми харесваха два руси кичура от двете страни на лицето,грабнах едно шише кислородна вода и си направих.Е,не станаха чак толкова руси,колкото исках но все пак си бях постигнала мечтата   Tired

# 3
  • Мнения: 266
На 15 години бях когато накарах майка ми да ме изруси  Sunglasses Тя беше твърдо против, но в крайна сметка (излъгах я че боята е малко по- светла от естественият ми тон, който е тъмно кестеняв  Mr. Green) успях! Цвета не стана перфектен, все пак бях с коса до кръста, но с още 2-3 боядисвания стана супер! До към 22-та ми година смених всякакви цветове и прически (русо, червено, почти черно, руси кичури в/у червено, кафеви такива в/у русо ....  Crazy)
В крайна сметка реших и оставих естественият си цвят, с който съм и в момента. Косата ми е в много добро състояние, няма никакви поражения от експериментите ми в пуберитета  Peace

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Втора опция. Някъде в гимназията си я боядисах черна, просто да подсиля моя си цвят. Сега от около 3-4 години съм с къна.

# 5
  • Мнения: 2 956
Опция 2. В гимназията ама не помня 9 или 10 клас беше...тъмно руса съм и си изсветлявам косата с  2-3 тона...

# 6
  • Мнения: 4 151
Не съм се боядисвала никога. Naughty

# 7
  • София
  • Мнения: 89
На 16 години се боядисах в черно, но като ми израстна изглежда6е ужасно със светли корени и черна коса а и не ми отиваше на бялото лице. Изглеждах като призрак. Сега от няколко години съм с руси кичури.

# 8
  • Мнения: 2 090
Не си спомням дали не беше като завършвах 8клас или в техн.,ама съм нямала15г !Оттогава неспирам да експириментирам,черно,русо,червено,оранж,само на кичури не съм била!Има периоди/и сега/ по1-2год я оставям естеств.да си почине малко,пък и за разнообразие!

# 9
  • Мнения: 67
За първи път си смених цвета на косата с къна в 9 клас. Започнах да се боядисвам(руси цветове) като студентка, но не редовно, няколко години ходех на кичури, а сега от 1 година насам се боядисвам редовно.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 385
На 13 години като бях и си спомням че много ми харесваха два руси кичура от двете страни на лицето,грабнах едно шише кислородна вода и си направих.Е,не станаха чак толкова руси,колкото исках но все пак си бях постигнала мечтата   Tired
Същата работа! Само, че моите станаха по-скоро оранжеви. Цялата коса боядисах на 19г за първи път. Аз съм тъмнокестенява-станах пепеляворуса блондинка! Супер беше, но много трудно се поддържа. Била съм и червенокоса,  и черна, но от много време съм с руси кичури и досега.

# 11
  • Мнения: 8 505
За пръв и единствен път-на 16 (или 17).Реших да се правя още по-руса ooooh!Поне се убедих,че естественият ми цвят ми харесва страшно много,а и ми ходи Flutter

# 12
  • София
  • Мнения: 1 476
Бях на 13-14, доколкото си спомням... първо си подсилвах червения нюанс, след това реших да стана чернокоса, и така до днес  Flutter

# 13
  • Мнения: 1 813
Почти на 15 бях когато се боядисах черна и все още съм си така. Отива ми този цвят,харесвам се Simple Smile

# 14

Общи условия

Активация на акаунт