ВЪЗПАЛЕН И СИЛНО БОЛЕЗНЕН ЛИМФЕН ВЪЗЕЛ ПОД МИШНИЦАТА

  • 4 997
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
ShockedЗДРАВЕЙТЕ,
СЪБУДИХ СЕ СЪС СИЛНА БОЛКА ПОД ЕДНАТА МИШНИЦА , ВЪНШНО НЯМА НИЩО , А БОЛИ УЖАСНО! ОПИПАХ ПОДУТИНА И МАЛКО ТОПЧЕ , НЕ МОГА ДА СИ ДВИЖА РЪКАТА , А СНОЩИ НИЩО МИ НЯМАШЕ . ПРИТЕСНЕНА СЪМ , ЗАЩОТО МИ МАХНАХА ФИБРОАДЕНОМ ПРЕДИ ПО МАЛКО ОТ МЕСЕЦ , НО НА ДРУГАТА ГЪРДА . СЕГА ГЪРДИТЕ НЕ МЕ БОЛЯТ, НО ЗНАМ ЧЕ ЛИМФИТЕ РЕАГИРАТ ПРИ ЗЛОКАЧЕСТВЕНИ ОБРАЗУВАНИЯ Shocked.МОЛЯ ЗА СЪВЕТ, КАКВО ДА ПРАВЯ И АКО НЯКОЙ Е ИМАЛ ПОДОБЕН ПРОБЛЕМ ДА МИ ОБЯСНИ КАКВА МОЖЕ ДА Е ПРИЧИНАТА. Sad

Последна редакция: сб, 03 мар 2007, 13:09 от marisa79

# 1
  • Мнения: 2 082
ползваш ли ролков или друг дезодорант под мишниците.понякога се запушват пори,става на топче и много боли

# 2
  • Мнения: 2 751
ShockedЗДРАВЕЙТЕ,
СЪБУДИХ СЕ СЪС СИЛНА БОЛКА ПОД ЕДНАТА МИШНИЦА , ВЪНШНО НЯМА НИЩО , А БОЛИ УЖАСНО! ОПИПАХ ПОДУТИНА И МАЛКО ТОПЧЕ , НЕ МОГА ДА СИ ДВИЖА РЪКАТА , А СНОЩИ НИЩО МИ НЯМАШЕ . ПРИТЕСНЕНА СЪМ , ЗАЩОТО МИ МАХНАХА ФИБРОАДЕНОМ ПРЕДИ ПО МАЛКО ОТ МЕСЕЦ , НО НА ДРУГАТА ГЪРДА . СЕГА ГЪРДИТЕ НЕ МЕ БОЛЯТ, НО ЗНАМ ЧЕ ЛИМФИТЕ РЕАГИРАТ ПРИ ЗЛОКАЧЕСТВЕНИ ОБРАЗУВАНИЯ Shocked.МОЛЯ ЗА СЪВЕТ, КАКВО ДА ПРАВЯ И АКО НЯКОЙ Е ИМАЛ ПОДОБЕН ПРОБЛЕМ ДА МИ ОБЯСНИ КАКВА МОЖЕ ДА Е ПРИЧИНАТА. Sad
Случвало ми се непосредстевно след епилация с епилатор. Много боли.
Но след ден-два най-много минава.
Ако продължава, трябва да отидеш на лекар според мен  newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 1 444
Преди години на морето имах такъв проблем, бях се изплашила страшно много.Оказа се, че е от ухапване от паяк или друга гадинка, стоножка ....Дори фелдшерката в село Черноморец се смя, че сме били много кекави градските чеда.Виж дали имаш някъде такива ухапвания, моите бяха по врата, гърба, не в областта на мишниците, то лимфите реагират на отровата.
Ако не мине болката, посети незабавно лекар.Не мисля, че енещо страшно, но все пак по-добре да се презастраховаш.

# 4
  • Мнения: 22
ПОЛЗВАМ ДЕЗДОРАНТ ,НО ВЪНШНО НЯМА НИЩО,АКО БЕШЕ ВЪЗПАЛЕНИЕ ОТ ВЪНШЕН ФАКТОР ЩЕШЕ ДА ЛИЧИ И НА ПОВЪРХНОСТТА,ПОНЕ ТАКА СИ МИСЛЯ (АКО Е ОТ ПЪПКА ПРИ БРЪСНЕНЕ ИЛИ ИНФЕКЦИЯ)Thinking.

Последна редакция: сб, 03 мар 2007, 13:46 от marisa79

# 5
  • Мнения: 54
Преди повече от 10 години имах сьщия проблем, оказа се инфекция. Бях няколко дни на инжекции и всичко се оправи.

Общи условия

Активация на акаунт