Какво е за вас трети март?!

  • 549
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 470
   Какво е за вас трети март?!Как празнувате?!Какво разказвате на децата си за него?!Нямало го в календара като национален празник!!!Защо?Какво според вас е останало у нас,от тогавашните българи?!Сега има ли герои?!Как се става герой?!От какво  се гордеете че сте българи?!Въобще,нека днес да си спомним кои сме,и от къде сме...И защо трябва да ходим с високо вдигнати глави!
     bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 405
Много въпроси Grinning
Разказвам каквото знам, че е подписан Санстефанския мирен договор между Русия и Османската империя и това е края на Руско-Турската Освободителна война.
За нас е важен ден, понеже тогава официално България е освободена от турско робство.
Гордея се поради много причини, патриот съм.
И не се гордея също поради много причини напоследък, но това е друга тема.
Да, ходя с високо вдигната глава, все още, поради факта, че съм Българка и се моля да не се разочаровам повече от държавата.
Имам Родина - България - и я обичам!.

# 2
  • Мнения: 3 323
На този ден се събираме винаги с родата - по традиция, да почетем паметта на героите които са жертвали живота си за нас! Дядото на мъж ми (партизанин от Втората световна война) задължително изнася лекция за младите попълнения на рода - КОИ СМЕ НИЕ- БЪЛГАРИТЕ ПРЕЗ ВЕКОВЕТЕ и ЗАЩО ДА СЕ ГОРДЕЕМ С ИМЕТО СИ! Децата ми пеят патриотични песни.
Това че го няма в календара е една друга тема.... За мен е най големия празник!

# 3
# 4
  • Мнения: 420

 Peace
Повод да се замислим кои сме ние - откъде идваме и накъде отиваме.

# 5
  • Мнения: 146
За мен е празник и най-интересното е че познатите ми чужденци ми се обадиха да ми честитят  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт