22-ро ДКЦ София

  • 24 400
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Здравейте мамета,
някоя от вас може ли да ми даде информация за д-р Младенова-педиатър в 22--ро ДКЦ София, събирам впечатления.  costumed050
Ако имате информация и за някой друг педиатър в същата политлиника /22-ДКЦ/ ще ми бъде от помощ, защото трябва да изберем педиатър. doctor
Мерси за вниманието. Kissing Heart

# 1
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Моето дете не е записано при Младенова, но на колега синът ходи при нея. Той е сравнително доволен. Когато аз съм била на прегледи с дъщеря си съм засичала Младенова. Направи ми добро впечатление: прятна жена, спокойна. При нея обикновено няма много висене и хората бързо минават. Но тя е и хомеопат. Обича да лекува децата чрез хомеопатия. Има частен кабинет и насочва към него почти всичките си пациенти. Там вече прегледите са платени. От нея може да се купят и лекарствата, които по принцип не са особено евтини. Това обяснява и факта, че пред кабинета й в ДКЦ-то няма много хора - явно бързо ги препраща към частния кабинет. Колегата казва, че малко му писнало от хомеопатия, но пък жена му държи на този вид лечение. В интерес на истината детето му често боледува и бавно се оправя. Явно в някои случаи само хомеопатия не помага.

Аз съм записала дъщеря си при д-р Цацова. Тя се води за най-добрия специалист в 22 ДКЦ. Изключително внимателна е и много си разбира от работата. Доколкото знам е била в спешно педиатрично отделение преди години и това явно оказва влияние. При нея обаче има един огромен проблем: висенето пред кабинета й понякога продължава и 2 часа. Просто има много пациени. Но пък обръща на всички много внимание, не си претупва работата. Освен това отговаря по телефона по всяко време, включително и в събота и неделя. Нищо, че по принцип в тези дни трябва да се търси спешен център "Лора". Много е любезна, никога не отказва посещение.

Аз лично бих ти препоръчала Цацова пред Младенова. Но ако искаш да използваш алтернативни методи на лечение, то Младенова е добър избор. Между другото Цацова също препоръчва алтернативни методи, но само когато не е нещо сериозно. Който и да избереш, успех!   bouquet

# 2
  • Мнения: 27
Много ти благодаря, информацията ти ми е много ценна.  bouquet
Можеш ли да ми дадеш някакви телефони на д-р Цацова, тъй като ми предстои раждане  preggoи трябва да си намерим педиатър някъде в района. Ако случайно имаш информация и за други педиатри в 22-ро ДКЦ ще ми бъде полезна. smile3525

# 3
  • Мнения: 636
 Дъщеря ми и съпругът ми са пациенти на д-р Младенова. Приятен човек е, като лекар ми е трудно да преценя, но оплаквания нямаме. Като имаме проблем, често й звъним по телефона, вкл. събота и неделя и никога не е реагирала зле. Проявява неохотност, когато я викаме вкъщи за малката, но веднъж, след като настоявах, дойде на домашно посещение и даже  погледна и моето гърло без да иска пари. За пръв път чувам, че има частен кабинет - никога не ни го е казвала, нито е правила какъвто и да било намек за заплащане в държавния. Другото, което ме изненадва в предишния коментар, е че при нея нямало хора. Колкото пъти сме отишли,винаги е трябвало доста да чакаме. Един път като видях каква опашка е, се отчаях и заведох Неда на платен прием при УНГ. що се отнася до хомеопатията, според мен е по-скоро традиционно ориентирана. Препоръчвала ни е хомеопиатично средство само за болка от никнене на зъби - т.е. за невинен проблем.За Цацова също съм чувала хубави неща.

# 4
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Seni, може би пък аз все съм попадала на дни, когато при нея не е имало много хора. Но ми остави такова впечатление - че при нея е доста по-спокойно. Честно казано даже в един момент направо завидях на родителите, чиито деца са при нея за безпроблемното и бързо минаване през кабинета й. Явно е въпрос и на късмет с натрупването на хора. newsm78
Иначе тя наистина има кабинет и наистина препраща към него. Не го прави грозно и задължително, може би усеща кои родители имат афинитет към подобни методи на лечение и тогава предлага. Чувала съм го не само от колегата си, но и от родители, които чакат за преглед пред кабинета й.

Kozmo, телефонът на Цацова е 0899313761. Ако веднага не отговори, явно прави преглед в момента, така че опитай след 5-10 мин. отново. Имам и телефона в кабинета й, но е на визитка у дома. Ще я взема и утре ще ти напиша на ЛС и този телефон.
Не че агитирам за Цацова, но аз наистина съм много доволна от нея. Единственият проблем е чакането. Но се е случвало да минаваме и без абсолютно никакво висене. Невинаги е прекалено натрупано, но  в повечето случаи се чака.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 181
Ако можеш си избери педиатър по-далечко,но лично моето мнение е в тази поликлиника е отвратително.Шансът да те посетят в къщи е равен на 0,а докато чакаш за преглед може да хванеш още 100 вируса.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 062
Цацова.

За пореден път казвам, че е лекар по призвание. Тази жена се е родила, за да бъде лекар.

Но съм била и при Младенова, когато Цацова беше отпуска, много беше внимателна.
Ако можеш си избери педиатър по-далечко,но лично моето мнение е в тази поликлиника е отвратително.Шансът да те посетят в къщи е равен на 0,а докато чакаш за преглед може да хванеш още 100 вируса.

Че то в кое ДКЦ не е така? В коя болница не е така? Тук мисля говорим за педиатър по каса, не за частни кабинети.

# 7
  • Мнения: 7 107
Ако можеш си избери педиатър по-далечко,но лично моето мнение е в тази поликлиника е отвратително.Шансът да те посетят в къщи е равен на 0,а докато чакаш за преглед може да хванеш още 100 вируса.
Личен лекар ми е д-р Дишкова. Идвала е заради мен на домашно посещение 2-3 пъти.
А чакалнята наистина е малко пренаселена в "активен" сезон.

# 8
  • Мнения: 391
Още един глас за д-р Цацова. Невероятен специалист и много съвестен човек. Малко след раждането детето беше в болница и тя ми се обаждаше на мобилния тел. за да ме попита какви са резултатите и как е детето, при положение, че сме й били пациенти от няколко дена. Като отидох бременна пред кабинета, въпреки хората, които чакаха, ми обясни много подробно какво да купя за бебето, което не го направи никой друг педиатър при който съм ходила.
Доволна съм и от това, че изписва АБ само в краен случай.
Нооо навалицата при нея наистина е голяма, но аз ходя на консултации и прегледи преди работа и тогава няма толкова много хора.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 181
Цацова.

За пореден път казвам, че е лекар по призвание. Тази жена се е родила, за да бъде лекар.

Но съм била и при Младенова, когато Цацова беше отпуска, много беше внимателна.
Ако можеш си избери педиатър по-далечко,но лично моето мнение е в тази поликлиника е отвратително.Шансът да те посетят в къщи е равен на 0,а докато чакаш за преглед може да хванеш още 100 вируса.

Че то в кое ДКЦ не е така? В коя болница не е така? Тук мисля говорим за педиатър по каса, не за частни кабинети.
А ми не е така в Медицинските центрове,който не се намират в сградите на ДКЦ и пак си работят със здр. каса.Там се записват часове.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 062
С изключение на "Детско здраве", в който много ми помогнаха, другите посетени от мен са отврат. Бетер ДКЦ.

В случая обаче става дума за лекар, а не за обстановка.

За чакането при Цацова - ненормално е да се чака толкова, при това с дете. Даже е много неприятно. Но си заслужава.

# 11
Погнете ми трябва да знам каде точно е тази политика и ако може да ми кажете с какво се стига до тази политлиника...

# 12
  • Мнения: 7 107
От хотел Плиска (до там дано знаеш как се стига) тръгваш по Николай Коперник към Шипченски проход. Намира се някъде по средата от лявата страна.

# 13
  • Мнения: 1 671
И моето мнение е за д-р Цацова, тя е моя личен лекар и пое и детето. Винаги си вдига мобилния телефон когато съм й звъняла, подкрепи ме в много тежък момент (детето го оперираха на 25 дни и не спря да ми дава съвети и кураж, всеки ден ни се обаждаше в болницата), не изписва антибиотици, привърженик е на по-естествени методи за гледане на детето. Харесва ми, че е много стриктна с ваксинациите и ми обяснява подробно за захранването.
Чакането наистина е безумно, затова винаги й звъня предварително да попитам дали има много хора и избирам часове, когато е по-свободна. Сега мисля и малката да я помоля да поеме като пациентка.

Общи условия

Активация на акаунт