тази сутрин-гледа ли някой

  • 695
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 546
гледа ли някой тази сутрин? щеше да има репортаж за новата система на болничните. казаха ли дали смятат да променят нещо?

# 1
  • Мнения: 377
Гледах, но не отначало. Общо взето се оправдаха, че работодателите и лекарите не оформяли документите както трябва и затова имало проблеми.  ooooh!

# 2
  • София
  • Мнения: 2 079
Йордан Христосков каза, че те се стараели да преведат парите на хората, ама работодателите не били като хората коректни!  ooooh! Не носели навреме болничните и не представяли нужните документи и номерата на сметките в срок.  Crossing Arms
Прехвърли топката и в лекарите, GP-тата имали право да дават само 7 дни болнични, а те давали 10, 20, че и 30 дни. Crossing Arms
Не били виновни те, от НОИ, защото правели всичко по силите си, а другите не си вършели работата като хората ....  ooooh!

На крива ракета - космосът й пречи! Sick

# 3
  • Мнения: 4 700
регистрираите се тук www.neterra.tv и 6те можете да гледате вси4ки предавания на zапис. Все о6те е беzплатно.

# 4
  • Мнения: 4 916
Прехвърли топката и в лекарите, GP-тата имали право да дават само 7 дни болнични, а те давали 10, 20, че и 30 дни. Crossing Arms

Това е вярно - за 10 дни болничен се искат подписи от лекарска комисия. А за да бъде изряден болничния (в случай на насрещна проверка), мнението на лекарите от комисията трябва да бъде отразено в здравния картон.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Е, на този христосков и родата му сигурно правят всичко възможно да им ги изплащат, но за  обикновените хора правят всичко възможно да ги откажат да ползват болнични. Още ми бавят болничен от средата на януари, пратиха някакво безумно писмо, че уж връщат болничния за корекция (трябвало да има работно време в часове за ДУК, което е пълна глупост, защото там раб. време е ненормирано), но самият болничен липсва. когато попитах по тел. как да го коригирам, като липсва, обясняват, че бил пратен на експертиза, която трябва да се направи в незнайно какъв срок от техния доктор (как пък доктор трябва да преценява продължителността на раб. време, което е регламентирано със закон е друг въпрос), а писмото било само за да ме уведомят. но в същото време заключителното изречение на писмото е, че ако не коригирам листа в срок от 14 дни, няма да видя обезщетение. И какво получавам, като съм редовен платец на осигуровки? - Втори месец без пари, заради тъпата им система. Ще ми се да съм водещ на някое предаване и христосков да ми е гост, за му кажа как стоят нещата, а не да лъже постоянно и услужливите или незнаещи журналисти да му задават само безсмислени и общи въпроси.

Общи условия

Активация на акаунт