Помощ!Каква марка микровълнова да си взема!

  • 9 944
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 108
Здравейте, Heart Eyes

Изгоря ми старата МВ печка.

Моля ви за съвет :

Каква да си взема?

Каква марка?

Цената и да се вмести между 200-300 лв.

Благодаря ви предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 4 970
Имам LG, от 3 години( без никакви екстри ( защото не са ми  нужни в МВ).Желязна е  Peace. А и цената й е около  100 и нещо лева. Майка ми има Самсунг- с грил и т.н.-  и нейната я харесвам и няма проблеми. Всъшност ако ти трябва за претопляне, пуканки , размразяване... не ти трябва нищо особено.Това го има във вси4ки МВ.Остава да си избереш вънпния вид.Успех с избора Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 6 011
Ще ти кажа каква да не си вземеш-Панасоник!Имам такава-струва 400 лв. и се развали за 1 година,а гаранцията и е точно 1 година!Някакво контактче било изгоряло и ремонта струваше 35 лв.А ако се развали нещо по-голямо май направо нова ще си вземем!

# 3
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Каквато и марка да вземеш,ще ти върши една и съща работа.Моята е Електролукс,ползвам я само за претопляне и на грила правя често сандвичи.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
1. механична.
2. иноксова
3. без грил-мрил, тостер, кафеварка... орехотрошачка.  Crazy

Виж кой е сервиза, и с каква гаранция е. И какво обхваща гаранцията!
Късмет  Peace

# 5
  • Мнения: 1 893
Имам LG- над 10годишна, без грил. Досега не е била на ремонт, а първите 2 години работи в ресторант, т.е много зор е видяла.

# 6
  • Мнения: 4 970
Друго,което се сещам е да гледаш да не се отваря с бутон, защото 4есто се разбиват.На МВ с грил им е малко по-тръдно по4истването ако забравиш на момента Rolling Eyes.Ами - май това е -  Laughing
Хайде- и после да споделиш каква си взела

# 7
  • Мнения: 1 108
Благодаря ви момичета  bouquet  за експертното ви мнение  Wink.

Непременно ще ви се похваля  Heart Eyes

# 8
  • плевен
  • Мнения: 1 249
И моята е LG и съм супер доволна.Вече година и половина работи без проблем.

# 9
  • Мнения: 1 034
От почти 10 г. ползваме иноксова, механична /както е писала Шани/ LG, но има и грил. Много лесно се чисти!
Лоши отзиви съм чувала за Самсунг, но лично нямам наблюдения.

# 10
  • Мнения: 2 677
Лично аз съм много доволна от Electrolux.  Peace

# 11
  • Мнения: 1 108
Ето тази печка си взехме:

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
което доказва теорията, че се пускат теми с въпроси и никой не ги чете и не му дреме за тях  Whistling

Честито!

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Аз пък само хубави работи съм чувала за Самсунг , и то тук във форума.Такава си и купихме.
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09014492
,само че по големият вариант 28 литра

# 14
  • Мнения: 1 108
което доказва теорията, че се пускат теми с въпроси и никой не ги чете и не му дреме за тях  Whistling

Кой каза ,че не се чете? Напротив! Просто от всички марки,споменати и проучени ,Самсунг беше най-добрата , а и точно тази печка беше на промоция с около 30 % по-надолу от цената и!
Така ,че затова се спрях ме на нея!

Общи условия

Активация на акаунт