Краят и на моето сладко кърмене

  • 1 173
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 819
Здравейте отново,мили мами!
За съжаление и аз вече съм в списъка на майките,които вече не кърмят...Много съм нещастна и често си поплаквам...Получих перитонит и 8 дни бях в болница...и детенце се отби самичко.Сега само като му доскучае иска цици,ама то е навик и не ме дърпа да суче,а дори не се сеща какво е това...Сега единственото ми успокоение е,че се храни по-добре от преди,но я чувствам някак си по-далеч от мен...и близостта и топлината на кърменето УЖАСНО много ми липсва...
МИЛИ МАМИ,КЪРМЕТЕ ДЕЦАТА СИ!

# 1
  • Мнения: 678
Браво.Кърмила си завидно дълго. smile3501 smile3501 smile3501

# 2
# 3
  • Мнения: 1 547
Много съм нещастна и често си поплаквам...

И защо?! Нима можем да изпитваме близост и топлина към децата си само докато са в пълна физическа зависимост от нас? Вместо да се радваш, че си му дала страхотен старт и сега ти предстоят нови и още по-хубави емоции, ти си нещастна - не бива!  Flutter

Аз поддържам теорията, че няма никакъв смисъл да се кърми едно дете до 3 години - това е разхищение! Много по-добре е да се родят 2 последователни и да се кърмят по 1 година. Така че, недей се хаби в плач, ами действай!  Joy

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 823
Здравей мила,
Знам за какво говориш.Ели все още суче и осъзнавам,че изобщо не съм готова да приема отбиване от нейна страна и ,че ужасно много ще ми липсва.И ако дай Боже имам още едно дете,дори да го кърмя пак толкова дълго, няма да е същото.Но пък това е живота.Растат си ни дечковците и няма как да не се водим по желанията им.Знаеш,че най-важното е да са ни живи и здрави.Гушкайте се и се целувайте,няма как от това да не усещате взаимната си близост.  bouquet

# 5
  • Мнения: 3 760
Голяма  Hug от мен!!!!
Разбирам те (, т.е. мисля, че те разбирам) и споделям мъката ти. Но щом дечко се е отбил толкова лесно, значи му е било време! Насила хубост не става! Дала си му най-най-най-доброто!!!
  bouquet
А като му доскучае и те търси суче ли или само симулира?

# 6
  • Мнения: 313
Миличката Hug утешавай се с това, че си дала всичко най- добро от себе си и ще продължаваш да го правиш. Не веднъж съм писала, че кърменето е малка част от ролята на майката  bouquet

# 7
  • Мнения: 150
Много съм нещастна и често си поплаквам...

И защо?! Нима можем да изпитваме близост и топлина към децата си само докато са в пълна физическа зависимост от нас? Вместо да се радваш, че си му дала страхотен старт и сега ти предстоят нови и още по-хубави емоции, ти си нещастна - не бива!  Flutter

Аз поддържам теорията, че няма никакъв смисъл да се кърми едно дете до 3 години - това е разхищение! Много по-добре е да се родят 2 последователни и да се кърмят по 1 година. Така че, недей се хаби в плач, ами действай!  Joy
Peace

# 8
  • Мнения: X
Много съм нещастна и често си поплаквам...

И защо?! Нима можем да изпитваме близост и топлина към децата си само докато са в пълна физическа зависимост от нас? Вместо да се радваш, че си му дала страхотен старт и сега ти предстоят нови и още по-хубави емоции, ти си нещастна - не бива!  Flutter

Аз поддържам теорията, че няма никакъв смисъл да се кърми едно дете до 3 години - това е разхищение! Много по-добре е да се родят 2 последователни и да се кърмят по 1 година. Така че, недей се хаби в плач, ами действай!  Joy

  202uu

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 805
Иммортел, погледни от добрата страна - кърмила си немалък срок и сте споделяли уникалната близост с детето така, както само вие можете!
Всяко зло за добро Simple Smile сега ти си здрава (което е важно!), а близостта с детето ще се научиш как да компенсираш и без кърменето, уверена съм! Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 1 056
Мисля, че всичко при вас е протекло направо идеално! Безпроблемно ненасилствено отбиване и дъъъълъг период на кърмене, точно за това мечтая и аз!
А ти вместо да ти е тъжно, я се огледай наоколо как кипи живота и как твоето бебче е вече едно прекрасно дете!
Как си му дала най-доброто от което е имало нужда до сега и как ще му даваш най-доброто оттук нататък!
Поздравления за успеха и ако пък много, много ти липсва кърменето...
Много съм нещастна и често си поплаквам...

И защо?! Нима можем да изпитваме близост и топлина към децата си само докато са в пълна физическа зависимост от нас? Вместо да се радваш, че си му дала страхотен старт и сега ти предстоят нови и още по-хубави емоции, ти си нещастна - не бива!  Flutter

Аз поддържам теорията, че няма никакъв смисъл да се кърми едно дете до 3 години - това е разхищение! Много по-добре е да се родят 2 последователни и да се кърмят по 1 година. Така че, недей се хаби в плач, ами действай!  Joy
Peace

 Peace Peace Peace

# 11
  • Мнения: 819
Благодаря Ви много за подкрепата и милите думи...!Но детето е променено тотално,като че ли я липсва жизнеността и дори белите,които правеше  ежеминутно...Раздялата и с мен и се отразила доста зле,първите дни била много нещастна,отказвала дори вода...тя не беше делена никога.Сега ми изглежда пораснала и дори преждевременно помъдряла,да не кажа остаряла,че за 2годишно дете ще прозвучи най-малкото несериозно...Положителното в историята е,че почна да спи непробудно по цяла нощ,а преди това не можех да спя въобще,щото ме будеше по н-пъти вечер да суче.Отделно почна и да се храни по-добре...и всички взеха да ми обясняват,че едва ли не съм пречила на развитието и с тъй кърмене,сега детето...прояло.Аз съм убедена,че не е така...

# 12
  • София
  • Мнения: 2 683
Имаш и от мен силна прегръдка.
Може би ти е нужна малко адаптация и всичко ще си дойде на мястото.
И недей да отдаваш липсата на бели само на това, че не суче вече. Може би много си и липсвала и сега и трябва време да се поуспокои, че мама пак е при нея.
Само положителни емоции ви желая.

Да си призная и мен ме е страх от този момент. Имам чувството, че и на мен ще ми липсва много и че ще съжалявам, ако я отбия.

# 13
  • Мнения: 1 288
аз също доста тежко изживях отбиването, макар че кърмих наполовината време на вашето кърмене. съчувствам ти  Hug
дали не си внушаваш за детенце. може би е стресирано от това, че те е нямало, не толкова кърменето. мисля, че с повече гушкане нещата ще се оправят.  Hug

# 14
  • Мнения: 753
Възхищавам ти се!
Дано и аз да мога така!
Мисля, че оставаш най-важния човек за твоето детенце и заедно можете да вършите много неща и да го учиш ли учиш на всякакви неща....с любов като никой друг!!!
Много ти се радвам, не тъгувай, за да не тъгува и дечко ти!

Общи условия

Активация на акаунт