Кой какви препарати ползва за миална машина?

  • 15 359
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 513
Хайде да обменим опит кой какви препарати ползва за миална машина и от кои е най-доволен.
Аз досега съм ползвала Сомат и Кларо и съм много доволна, но тази вечер ходихме в новооткрития хипермаркет Кауфланд и от там си купих след доста голямо колебание  прах CLEAN maximo  чехско производство, по-скоро заради ниската цена. Някой ползвал ли е от тази марка прах или таблетки и  какви са му отзивите?

# 1
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Аз редувам Со Мат и Калгонит.

# 2
  • Мнения: 53
Ползвам СОМАТ.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
Прах Кларо 3в1 мие най-добре според мен. Иначе от Сомат и Калгонит съм недоволна. Особено от Сомат-а - отвратителен е.

# 4
  • Мнения: 13 171
Прах Кларо. Много съм доволна. Не го сменям с нищо друго, ама то и аз имам миялна от 1,5 години и съм изхабила само две кутии, а пускам миялна поне 5 пъти седмично. Утре трябва да купя пак.

# 5
  • Мнения: 780
сомат и калгонит

# 6
  • Мнения: 221
Apta таблетки, но не ми се става да видя, дали са 3 в 1 или 5 в 1. Доволна съм и от качеството и от цената.

# 7
  • Мнения: 293
Използвала съм таблетки на сомат, но сега съм на калгонит.

# 8
  • Мнения: 8 917
Аз редувам Со Мат и Калгонит.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз досега съм ползвала само Сомат-не съм особено възхитена.Ще пробвам щом свърши този прах Кларо.

# 10
  • Мнения: 2 309
използвам само Калгонит на прах, почиства с променлив успех Confusedявно според настроението си Confused

# 11
  • Мнения: 2 323
Според вас от препарата ли само зевиси степента на измиване. Имам миялна от много скоро, даже я сефтосахме преди да ни е дошъл шкафа, в който ще се вгради  Embarassed Laughing Няколко пъти се случва чинии да не са измити добре, ама изобшо даже. А всичко останало е ок. Не са нагъсто, защото никога не е била пълна до край..

# 12
  • София
  • Мнения: 2 679
NIT.

# 13
  • Мнения: 62
Apta таблетки, но не ми се става да видя, дали са 3 в 1 или 5 в 1. Доволна съм и от качеството и от цената.

 Peace И прахта е доста добра на Apta!

# 14
  • Мнения: 2 381
Calgonit са таблетките и солта, а брилянта е на Somat.

Общи условия

Активация на акаунт