за пръв път ми е така

  • 901
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 304
За първи път на 12-13ден от цикъла /може би  да е ову/имам болки в гърдите и ниско долу.Какво може да е това .?Кое е по -вероятно ову или имплантация?За 10год от както ми идва ми е така.

# 1
  • Мнения: 1 436
За да е имплантация, трябва цикъла ти да е почти ненормално къс. Най-вероятно е овулация  Peace

# 2
  • Мнения: 1 919
За първи път на 12-13ден от цикъла /може би  да е ову/имам болки в гърдите и ниско долу.Какво може да е това .?Кое е по -вероятно ову или имплантация?За 10год от както ми идва ми е така.

ами за 10 г трябва да си разбрала неможе всеки месец през последните 10 г да си имала имплантация..най вероятно да е ОВУТО...ама стават и чудеса знае ли човек?!!

# 3
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Гласувам за овулация! На 10-ти ден - имплантация, тогава овуто трябва да е било на 2-3 ден! Е, стават понякога и тия работи, но по-вероятно е ову.

# 4
  • София
  • Мнения: 626
И аз мисля,че е ОВУ.
Хайде използвайте я до дупка!!! Party

# 5
  • Мнения: 2 120
99% овулация, действайте вместо да се чудиш и успех. Grinning

# 6
  • Мнения: 50
и аз мисля че е уволацията Peace

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 1 708
Здравей!
Какво значи, че имаш болки ниско долу - в корема ли или в яйчниците - има разлика. При мене след всяка овулация веднага започват да ме болят гърдите и ме се подуват. А по време на овуто ме болят и двата яйчника. Така че и според мен е овулация.

# 8
  • Мнения: 10 982
ОВУ е! А ако имаш и слабо бяло течение, няма съмнение, че е настъпил моментът за бебеправене Peace

Общи условия

Активация на акаунт