може ли след ваксина да се пътува

  • 1 243
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
Здравейте мили мами. Ако некоя от вас може да отговори на въпроса ми ще съм ви много благодарна. Във вторник на 27.02 биха втората ваксина ДТК на дъщеря ми по здравна каса. Интересува ме дали е проблем пътуването ни в друг град на  разстояние 230 км.  на 02.03. ( петък ) или не . Защото ми казаха че трябва да  се избягват контактите с външни хора, но незнам за колко време. Благодаря ви предварително.

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Естествено,че може Peace

# 2
  • Мнения: 1 264
Хубаво е да се избягват контактите докато отмине действието на ваксината - 2-3 дни.

# 3
  • Мнения: 6 164
Няма проблем.
Ние пък не сме избягвали контакти, лято беше - нон-стоп навън от сутрин до вечер. То пък и какви контакти толкова може да има едно бебе... Лежи в количката и толкова.

# 4
  • Мнения: 1 273
И аз съм на мнение, че няма проблем, ама знам ли newsm78

# 5
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Може да се пътува. Peace

# 6
  • Мнения: 8 917
Разбира се Hug

# 7
  • Мнения: 5 362
Естествено,че може Grinning

# 8
  • Мнения: 287
И според мен може.

# 9
  • Мнения: 990
Не мисля ,че има прблем да пътувате.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 252
Спокойно можеш да пътуваш след като са минали 2-3 дни. Щом през тези дни не е направил реакция след ваксината няма опасност по-късно да направи. Аз често пътувам с детето си София-Варна-София с влак и обикновено е след ваксина Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 2 819
Веднага след ваксината ходихме да пазаруваме. Питахме лекарката докато ме я биеха и тя каза няма проблем. Значи следователно, няма проблем да се пътува.

# 12
  • София
  • Мнения: 368
Ами да защо пък не, то вече ще е минало достатъчно време. Приятен път.  Hug

# 13
  • Мнения: 133
Много ви благодаря. Просто се чудех дали няма да е опасно, защото там естествено ще има и доста външни хора, които да искат да я видят.

Общи условия

Активация на акаунт