Попара с бисквити вместо сухар

  • 3 806
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 165
Здравейте, момичета!
Мога ли да заместя сухара в попарата с обикновени бисквити "Закуска"?

# 1
  • Мнения: 255
Аз съм опитвала веднъж, но става много сладка. Иначе понякога правя попарка като слагам 2 сухара и 1 бисквита "Закуска", но слагам АМ, а не чай и не добавям захар, масло и сирене.

# 2
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Аз пък винаги правя попарата със 1 сухар и една бисквита Закуска.Добавям масло и сирене,а захар не.Синът ми много я харесва.

# 3
  • Мнения: 1 881
Моето дете сладки бисквити не яде, но пък няколко пъти съм правила попарата едни солени крекери /с маслини/.  Като не съм слагала сирене и масло...много я харесва така Mr. Green

# 4
  • Мнения: 5 362
Никога не съм правила попара с бисквити.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
И моят син не иска да яде сухар ,това с Закуската не съм го пробвала.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 457
Никога не съм правила попара с бисквити.
И аз  Peace

# 7
  • в центъра
  • Мнения: 445
Може разбира се - ако й харесва. И аз я правя с един сухар, една обикновена бисквита и една бисквита закуска. Само със сухар не му е сладко и не ще да я яде. Така че това с бисквитите беше единствения начин да го накарам да яде попара без да слагам захар в нея.

# 8
  • Мнения: 209
понякога я правя с бисквити и мляко!става

# 9
  • Мнения: 6 164
Ми то няма да е точно попара, ама нищо не пречи, стига детето да я хареса.

# 10
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз избягвах да правя такава попара заради сладките бисквити.До 1,5г. избягвах да давам захар под каквито и да е варианти.Дори попарата със сирене я правех без захар.

# 11
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
По принцип защо да не може. Аз лично не съм правила.

# 12
  • Мнения: 832
Да, защо не. Правила съм един път точно със бисквити закуска, защото нямах сухари и бях забравила да купя. Хубаво стана, сложих бисквити и чай от лайка, на синът ми му хареса и си го хапна. Но по - принцип правя бисквитите с прясно мляко, но на вас за него ви е рано.

# 13
  • Мнения: 379
когато го пробвах моя капризния на попара със сирене и сухар не пожела изобщо; сега яде 3 бишкоти заляти с 100г топло АМ за закуска; това поне по лесно го приема eat

# 14
  • Мнения: 6 461
Мога ли да заместя сухара в попарата с обикновени бисквити "Закуска"?
Попарата я правя само със сухар ,обезсолено сиренце и масло.
Не съм я подслаждала никога.
Но пък можеш да опиташ разбира се .Ако детенцето си хапва ...не виждам да има проблем.

Общи условия

Активация на акаунт