цветни печатчета

  • 1 376
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 203
напоследък сме луди по рисуване и други такива цветни работи, хрумна ми че съм виждала цветни детски печати с животни някога. Вие виждали ли сте? Къде? и въобще нещо интересно за рисуване оцветяване

# 1
ето ти едни, не са с животни обаче

# 2
Цветни печатчета съм виждала в магазина на Биг шоп на Симеон, на 10 метра от Мария Луиза

# 3
# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 1 062
В Хиполенд. Май бяха 24 бр. за около 8 лв. Ама за бройката не съм сигурна. Аз лично от там купих. Цветни са, вътре има и тампон с червено и синьо мастило.

# 6
  • Мнения: 8 917
Имаше е ТСМ-ски такива. Peace

# 7
  • Мнения: 2 529
В Хиполенд. Май бяха 24 бр. за около 8 лв. Ама за бройката не съм сигурна. Аз лично от там купих. Цветни са, вътре има и тампон с червено и синьо мастило.

Такива купих, но детето много се маже с тях, а и цялата къща и ги изхвърлих.

# 8
  • Мнения: 537
И в каталога на Avon има такива, аз се чудех, но не исках да рискувам да се омажем, още май сме мънички.

# 9
  • Мнения: 1 167
Точно преди няколко дни купих печатчета от Бонжур, но не са само с животни. Има кола, слънце, чайка..........

# 10
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
В София прес има в борсите

# 11
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Има и в книжарниците,най-различни модели,дори и тампони с мастило разноцветно!

# 12
  • Мнения: 872
Ние имаме от тези 24 бройки може би, със синьо и червено мастило. Нашите обаче са доста малки и картинките не стават много добре.
Моят съвет е да си купите от по-големият размер, дори и да са по-малко на брой.
Аз съм ги купувала от Метро.
За рисуване и оцветяване ти препоръчвам книжка с шаблони, дъщеря ми много се занимава с нея. На принципа на пласмасовите шаблони с фигурки.
Също и шаблоните-освен геометрични фигури има и със животни.
Малката обича да оцветява, маца, маже Laughing от гипсовите фигурки, където са за оцветяване. Не казвам, че стават особено подходящо оцветени : Laughing...

# 13
  • Мнения: 1 640

За рисуване и оцветяване ти препоръчвам книжка с шаблони, дъщеря ми много се занимава с нея. На принципа на пласмасовите шаблони с фигурки.
Също и шаблоните-освен геометрични фигури има и със животни.

   Звучи интересно!Има ли ги по вс.книжарници,т.е.популярна стока ли са???Така ли да ги обясня на продавачките,че да ме разберат какво търся???
  От Кауфланд за 2,50лв.,50 броя малки картинки на животни,като в горния ъгъл има и съответната латинска буква,с която започва името на жив-то.Има малка мастилница с червено мастило.Има и 6 малки моливчета в комп-та.И цялата китайска работа за 2,50!Веднага ги купих и съм доволна, че мастилото лесно,само с вода ,се измива от ръце,врати,мебели....Препоръчвам!

# 14
  • Мнения: 8 505
В Симба има.Почти съм сигурна,че в Хиполенд са същите-все пак зареждат от Симба.За щена обаче нищо не мога да кажа,нямам спомен дори дали съм я поглеждала.

Общи условия

Активация на акаунт