Венчални халки

  • 5 408
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 564
Здравейте момичета  Hug!!!!

На 24.03 ще подписваме с милото  Heart Eyes, а още нямаме халки  Rolling Eyes...Аз имах мъничко проблемче с бременеенето (‌слава Богу отшумя) и се позабавихме..Не сме си поръчали халките..Не знам от къде и не знам дали не сме закъснели твърде много..Ако имате идея къде и за колко време ще ни ги направят, ще съм МНОГО‌ благодарна да ми кажете!!!
Благодаря предварително   bouquet!

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Е, как да нямате време  newsm78 Доколкото си спомням, нашите станаха за около седмица  Thinking При всички случаи 20 и кусур дни са предостатъчно за изработка на халки според мен  Peace

# 2
  • Мнения: 564
А в София къде може да поръчаме халки? Аз ако можех да ходя сега щях да обиколя златарските магазини, ама до края на седмицата съм под "домашен арест" трябва да лежа  Rolling Eyes..

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
beli4ka - купи си най-обикновен пиринч халки и като родиш и ти се нормализират пръстите (в случай, че ти се подуват) си търси и купувай нещо качетсвено и красиво. Сега ти е друга задачката Wink
Леко бременеене и весело подписване...   bouquet

# 4
  • Мнения: 4 324
Разгледай този сайт. Харесай си като за начало модел Simple Smile
В Сватба (сайтът) срещах момичета които са поръчвали и он-лайн
Нашите халки са от този магазин.

Сара Трейд

# 5
  • Мнения: 2 723
Мда в Сара трейд са най-много модели. Ние даже решихме да си направим нови, страхотни попадения имат Peace

# 6
  • Мнения: 4 555
И аз същото щях да кажа, но Шани ме е изпреварила.
Аз съм още в 3-ти месец и халката вече едва ми става, та не я и нося.
Ако си вземеш сега халка според какъвто ти е пръста, после ще ти пада.

# 7
  • Мнения: 564
Аз не съм напълняла все още и всички пръстенчета си ми стават Simple Smile
Но пък може и да сте прави..Все пак ако някой знае за добър златарски магазин в центъра ще съм благпдарна да сподели Simple Smile

# 8
  • Мнения: 5 228
Качествени и хубави златни бижута можеш да намериш в Алтънбаш - в ЦУМ на партера. Ние си поръчахме там и на следващия ден отидохме да си ги вземем, защото те имат налични от повечето модели и номера, просто трябва да ти ги доставят.

# 9
  • Мнения: 1 409
На Пиротка в магазина на Принцес отиваш,избираш си модел,мериш и си тръгваш с халки без да е нужно да чакаш да ти ги правят по поръчка.Имат голям избор от модели
Хубава сватба

# 10
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
На Пиротка в магазина на Принцес отиваш,избираш си модел,мериш и си тръгваш с халки без да е нужно да чакаш да ти ги правят по поръчка.Имат голям избор от модели
Хубава сватба
  Така направихме и ние   Peace

# 11
  • Мнения: 289
Момичета, а прието ли е да се правят нови халки  newsm78 аз съм с нагласата, че тези от сватбата са завинаги едва ли не  Wink

Иначе, нашите бяха италиански модел някакъв, и тъй като ги направихме около 1 месец по-рано, до сватбата вече моята не ми ставаше, защото качих 9 кг... /тъй че, донякъде е добре да се направят в последния момент/ ходих в Принцес - на Пиротска - да си я разширя, и започнаха да ме предупреждават, че едва ли не е възможно нищо да не остане от нея след обработването  Confused но се оказа че цялата агитация беше с цел да заменя тези за техни модели.. обаче ми предложиха не повече от десетина, от които нищо не ми хареса, и в крайна сметка реших да рискувам.. естествено нищо не и се случи на халката.. от който случай вече не стъпвам там. Явно не случих на продавачка.
Съжалявам че не съм знаела за този сайт, който е дала Верити - има страхотен избор!!

# 12
  • София
  • Мнения: 115
Ателието, където си поръчахме нашите халки е в центъра - на ул.Лом (точно в страни от Булбанк), мисле че се казваше Ester. Имаше доста модели, направиха ни ги за около 10-тина дни мисля (забравила съм колко точно  Embarassed). И имат година гаранция (т.е.ако искаш после да се стеснява халката - няма да плащаш. За това съм питала, защото на мъжът ми щяхме да я стесняваме). Хората бяха много любезни и трайно ме спечелиха като клиент  Crazy.
Желая ти най-хубавата сватба и повече никакви проблеми с бременеенето Heart Eyes bouquet.

# 13
  • Мнения: 115
Ние си ги поръчахме в Ювел. Намира се на бул. "Мария Луиза", близо до Лъвов мост. Също имат една година гаранция.

# 14
  • Мнения: 4 546
ние си харесахме готови / и ни станаха де  Wink/
иначе казваха за поръчката около месец.

Общи условия

Активация на акаунт