Внезапно ли ви идва?

  • 2 244
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 937
Извинете ме за въпроса,но започвам да си мисля, че нещо не ми е в ред  Cry
Откакто бебеправим /вече 10 месеца/, а може би и малко преди това, винаги преди да ми дойде М имам бледорозово зацапване за ден-два-три. А навремето не беше така - идваше си ми изведнъж супер обилно...  newsm78
С вас така ли е?! Някой има ли представа защо се получава така?

# 1
  • Мнения: 780
при мен е точно обратното преди си ме предупреждаваше ден два напред а сега /е не точно тия последни два месеца че се лекувам Sad/ преди това така се получаваше внезапно и обилно и това се промени така откакто бебеправим
просто организма явно се променя нещо или и аз незнам newsm78
но няма място за притеснение Hug поне според мен

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
На мен си ми идва внезапно, като първите няколко часа е ръждиво течение и после си теква нормално /да не кажа, че първите два дни си е повече от обилно/. Разлика по отношение на преди не откривам, като изключим ниското кръвно, повръщането и общата отпадналост, но тези неща се появиха след операцията, още преди да започнем с опитите за бебе.

# 3
  • Мнения: 820
На мен доскоро ми идваше без предупреждение, но от 2 години имам зацапване и то 5-6 дни. Един два дни е нормално ми каза доктора на мен. Можеш да си направиш и изследвания - хормони, цитонамазка и микробиология + хламидия и микоплазма, ехография и проверка на общи кръвни заболявания, които могат да предизвикат кървене.

# 4
  • Мнения: 9 990
Винаги съм имала 1 ден зацапване, ръждиво.Теква едва на следващият ден.И в месеците на бебеправене е било така и в тези, в които сме се пазили.НО, иначе промени други аз наблюдавах, като удължаване на цикъла например.Преди, при пазене-винаги бях часовник на 28 дена, с бебеправенето снана на 33.

# 5
  • Мнения: 2 309
Всеки цикъл ми е различен,понякога идва от раз...друг път постепенно!
Не го отдавам на аномалии.

# 6
  • София
  • Мнения: 626
По принцип ми идва внезапно,но май сега имам някакви проблеми,
но ще видим какво ще излезне! Sad

# 7
  • Мнения: 1 436
На мен си ми идва внезапно, като първите няколко часа е ръждиво течение и после си теква нормално /да не кажа, че първите два дни си е повече от обилно/.

И при мен така  Peace

При мен като че ли дължината на кървенето се промени. Едно време се влачеше по 7-8 дена, а сега е около 5  Stop

# 8
  • Мнения: 11 003
При мен никога не ми е идвало обилно. Първият ден винаги е слабо, но невинаги бледо.

# 9
  • Мнения: 2 270
Първо да уточня: 28 ден, в 3-4 часа следобед;
1-ви ден - слабо, но си е кръв; много силни болки - случвало ми се е да припадам от болка;
2-ри ден  - обилно;
3-ти ден - нормално;
и край
Последните два месеца обаче:
1-ви ден - слабо, но си е кръв; много силни болки - случвало ми се е да припадам от болка;
2-ри ден  - обилно;
3-ти ден - нормално;
4-ти ден - нищо;
5-ти ден - зацапване(буквално 2-3 капки);
6-ти ден - зацапване (буквално 2-3 капки);

# 10
  • Мнения: 4 555
Откакто бебеправим /вече 10 месеца/, а може би и малко преди това, винаги преди да ми дойде М имам бледорозово зацапване за ден-два-три. А навремето не беше така - идваше си ми изведнъж супер обилно...  newsm78
С вас така ли е?! Някой има ли представа защо се получава така?
И при мен беше същото положението.
От един момент нататък, започна да ми се появява розово зацапване няколко дни преди цикъла. Питах докторката, и я каза, че това било ъъъ запушалката Rolling Eyes Така ми каза.
И било съвсем нормално.
Няма нищо общо с бебеправенето.

# 11
  • Мнения: 560
Аз също вече се оплаках,че от както правим бебе,М ми се промени съвсем newsm12.Сега тече по-дълго или по-скоро пак си тече като преди-3 дни,но след това имам поне още 2 дни разни мацаници.Освен това преди най-облното кръвотечение обикновено беше през нощта,а сега е през деня.Бе смотана работа.Ако ще въобще да не идва за....хммм да речем 9 месеца никак няма да се разсърда. smile3521

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Внезапно.

# 13
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Понякога с бледо розово зацапване по дена, два или три, друг път няколко часа кафеникаво зацапване и после си тръгва както е по учебниците. Уф, шантава работа.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 789
И аз, мила, съм подобен случай на твоя.
Преди, когато немислехме за бебок си ми беше нормален Ц, идваше ми на 32-34 дни, но откакто започвахме да бебеправим......цикълът ми се побърка! newsm78 Веднъж 32, после 35, после 40....направо ще се побъркам от въпроси! smile3515
лекарката каза, че съм била по-емоционална и трябвало да не го мисля...ама лесно е да се каже!...

Общи условия

Активация на акаунт