Къде блузки на GAP?

  • 1 555
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 886
Здравейте много ми харесват блузите и въобще дрехите на   GАР.переш и нито се свиват нито се разтягат няма мърдане.Зная ли някои място където мога да ги намеря че наште вече почти са ни малки newsm78 Praynig Peace

Последна редакция: чт, 01 мар 2007, 14:11 от DIVA_ORHIDEQ

# 1
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Ако става въпрос за GAP-  зареждаха в магазинчето в базара Кондор в Младост 3 и другото, на същата собственичка на Оборище и Ситняково. НО преди няколко месеца, когато ходих за последно, имаше малък избор и май спомена, че ще престанат да зареждат Gap

# 2
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ако става въпрос за GAP-  зареждаха в магазинчето в базара Кондор в Младост 3 и другото, на същата собственичка на Оборище и Ситняково. НО преди няколко месеца, когато ходих за последно, имаше малък избор и май спомена, че ще престанат да зареждат Gap
 

 И на мен така ми казаха,вече нямало да ги зареждат. Sad

# 3
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Прочети добре етикетите  Naughty Марката е GAP...
И в Шумен вече не се намират много. Имаше да се предлагат на няколко места, но всичко е на доизчерпване, не зареждат нови стоки. Това се дължало на факта, че спират да шият на ишлеме тук в БГ за тази марка  Thinking

# 4
  • Мнения: 3 886
Прочети добре етикетите  Naughty Марката е GAP...
И в Шумен вече не се намират много. Имаше да се предлагат на няколко места, но всичко е на доизчерпване, не зареждат нови стоки. Това се дължало на факта, че спират да шият на ишлеме тук в БГ за тази марка  Thinking
eeeee стига де аз тамън видях че без да искам съм сгрешила оправям и гледам че се прави забележка .Човешко е  Embarassed Embarassed Embarassed

# 5
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Прочети добре етикетите  Naughty Марката е GAP...
И в Шумен вече не се намират много. Имаше да се предлагат на няколко места, но всичко е на доизчерпване, не зареждат нови стоки. Това се дължало на факта, че спират да шият на ишлеме тук в БГ за тази марка  Thinking
eeeee стига де аз тамън видях че без да искам съм сгрешила оправям и гледам че се прави забележка .Човешко е  Embarassed Embarassed Embarassed

  Не се впрягай.За съжаление дрешки от тази марка вече рядко се намират,а ние сме имали страхотни. Sad

# 6
  • Мнения: 3 886
Прочети добре етикетите  Naughty Марката е GAP...
И в Шумен вече не се намират много. Имаше да се предлагат на няколко места, но всичко е на доизчерпване, не зареждат нови стоки. Това се дължало на факта, че спират да шият на ишлеме тук в БГ за тази марка  Thinking
eeeee стига де аз тамън видях че без да искам съм сгрешила оправям и гледам че се прави забележка .Човешко е  Embarassed Embarassed Embarassed

  Не се впрягай.За съжаление дрешки от тази марка вече рядко се намират,а ние сме имали страхотни. Sad
да наистина да си умре човек от яд а и роклите са им страхотни #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 7
  • Мнения: 959
В Пловдив ги има,роклички също,миналата седмица купувах и имаше избор.

# 8
  • Мнения: 1 102
В Пловдив ги има,роклички също,миналата седмица купувах и имаше избор.
А къде ги има?

# 9
  • Мнения: 959
В Пловдив ги има,роклички също,миналата седмица купувах и имаше избор.
А къде ги има?
В почти всички детски магазини в кичука,последно купувах от "Рошко" отстрани на халите в кичука.

# 10
  • Мнения: 1 102
мерси  bouquet

# 11
  • Мнения: 55
В София блузки на GAP има в един магазин близо до Петте кьошета. Като се тръгне по бул. Прага в посока Александровска болница, втората или третата пряка в дясно е ул. Доспат. Магазинът се казва Newman's или нещо такова. Има табела с адреса и посоката точно на пряката. В събота ходих, имаше намаление. Блузките са около 10 лв.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 328
Блузки на GAP съм виждала, доколкото помня, в едно малко магазинче на бул. "Раковски", между спирката на тролей № 9 след "Сливница" и тази преди "Дондуков".

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
на Димитровград-пазара.Сериозно, при това за 7 лв.

# 14
  • София
  • Мнения: 847
на Димитровград-пазара.Сериозно, при това за 7 лв.

Аз оттам ги вземам за 4.5 или 5 лв, както и пижамите на Дисни там са 6 лв! Но последния път почти нямаше нови модели и размери, може би наистина няма да ги шият в БГ вече (Гап това, Дисни имаше много).

Общи условия

Активация на акаунт