имаме проблем с храната - отказва всичко освен кърма

  • 431
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 539
Майчета, в чудо съм се видяла - бебка отказва всичко освен кърма, а вече наддава малко и не и стига - яде само плодови пюрета, не иска зеленчукови, от три дена и давам и каша и я яде. Но абсолютно отказва адаптирано мляко, (взех Милумил), а на мен вече ми е малко кърмата, не и стига и по 3 пъти през нощта се кърмим. Какво да правя - дайте съвет или някакъв трик, поне да почне да пие мляко.

# 1
  • Хасково
  • Мнения: 726
на мойта кукла на 7-8 месеца смених 3 вида АМ докато и хареса вкус(или свикна) - пробвах с Нан, Фризо и накрая Нутрилон, който толкова хареса, че сега не мога да го сменя с кисело мляко Laughing. Слагай АМ в пюрето- така също свиква с вкуса, а и е по-засищащо.

# 2
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Моя бебо първо беше на смесено редувах 1 хранене с кърма другото с АМ Нутрилон  Peace  и сега сме вече само на АМ и пюретата естествено. Може би наистина трябва да пробваш др. вид АМ  newsm78

# 3
  • Мнения: 475
на мойта кукла на 7-8 месеца смених 3 вида АМ докато и хареса вкус(или свикна) - пробвах с Нан, Фризо и накрая Нутрилон, който толкова хареса, че сега не мога да го сменя с кисело мляко Laughing. Слагай АМ в пюрето- така също свиква с вкуса, а и е по-засищащо.
Само,че ние минахме на Хумана feeding

# 4
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Пробвай и с различни биберони. Аз смених 5 шишета и голям брой биберони... Чико, др.Браун, Гербер....човечето пожела да пие от Камера  Crazy

# 5
  • Мнения: 2 047
   Пробвай с друга марка АМ след седмица-две.

# 6
  • Мнения: 1 007
moeto dete e na 8m.i otkazva da iade kakvoto i da e s laji4ka ,mojebi e ot zabi no e dosta iznervia6to a be6e po4nala taka hubavo v na4aloto

моето дете е на 8м.и отказва да яде каквото и да е с лъжичка ,можеби е от зъби но е доста изнервящто а беше почнала така хубаво в началото

Моля, пишете на кирилица.
 

Последна редакция: пт, 02 мар 2007, 23:15 от Vivi

Общи условия

Активация на акаунт