Жълта урина?

  • 10 022
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 193
От скоро сина ми от време на време започна да му става урината жълта дали това е нормално ?Ние от скоро почнахме да папкаме пюренца.Мами при вас как е моля споделете Praynig

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
А,каква на цвят трябва да е урината според теб newsm78?

# 2
  • Мнения: 193
Ами понеже до сега беше безцветна и за това питам newsm78

# 3
  • Мнения: X
Аз не съм виждала друга, освен жълта урина Naughty По-силно или по-бледо, тя си е все жълта. Peace
 Трябва да знаеш обаче, че сутрешната урина е по-концентрирана и цвета и е много по-наситен, така че ако на това си обърнала внимание - нормално е. След прием на някои лекарства обикновено се променя мириса и, но не и цвета. След прием на храна може да се променят акотата , но не и урината.  Изобщо, нормално е само ако е променен цвета сутрин с първото пишкане. Всяко друго различно оцветяване изобщо нямам идея от какво може да е, но ако те смущава потърси лекар. Със сигурност обаче не се дължи на храната. Иначе ако сме яли чушки, трябва да пишкаме червено, не звучи логично.
 Не се притеснявай, знам че на бебчетата им е някак си по-бистра и прозрачна от нашата , но то си е все жълто, колкотои бледо да е.

# 4
  • Мнения: 911
Абе, да не би жената да има предвид яркожълт цвят, неестествено жълт? На моят мъж му се е случвало след настинка или прием на определени лекарства. Не мисля, че въпросът на жената е смешен или глупав.

# 5
  • Мнения: 193
Да ярко жълт цвят но не винаги

# 6
  • Мнения: 2 005
И при нас е така-не се притеснявай newsm78Понякога съм забелязала,когато приема много течности-имам чувството ,че е безцветна и след като стане от сън следобед е наситено жълта ThinkingЯвно това имаш предвид newsm78Сигурно така трябва да е,а за твое успокоение попитай Педито Hug

# 7
  • Мнения: 258
И аз забелязах,от известно време,4е сутрин му е по-жълта и малко се притесних,но от форума разбирам,че това е нормално.Реших,4е това е така,защото не пие много вода.

# 8
  • Мнения: 2 159
при нас сутрин се е случвало да е по-жълта от обикновенно

# 9
  • Мнения: 14 133
И на моят сладур е такава, когато пие по-малко течности. Не се притеснявай!!!!

# 10
  • София
  • Мнения: 6 011
И аз мисля,че няма причина за притеснение!Друг е въпроса ако тази промяна в цвета е съпроводена с неприятна или просто различна миризма-това е сигурен признак за бактерии в урината.Това е личният ми опит-лекувам моето синче от бактериални инфекции от раждането му и по миризмата разбирам,че пак има проблем.

Общи условия

Активация на акаунт