Фототапетите - въпрос

  • 1 856
  • 5
  •   1
Отговори
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Много ми е интересно колко издържа това чудо и струва ли си инвестицията? Не е на мода то е ясно, но се сещам като малка, често ходихме при приятелски семейства на родителите ми и те имаха фототапети, на които винаги съм се възхищавала,  и си мислех като порасна и имам свой дом да си сложа. Знам, че те доста години ги имаха и не бяха избелели, скъсани и т.н.???
Но сега като пораснах се чудя, струва ли с инвестицията, а и не знам как стои въпроса с поддръжката? Пък и не е ли много старомодно вече? Не ми се иска да се връщам, чак толкова назад. Вие какво мислите за фототапетите?

# 1
  • Мнения: 1 449
Мисля че сега има чудесна алтернатива - тапетите. Не говоря за баналните такива, а за тези, които са дръзки, цветни, наситени, различни. Може да сложиш такъв тапет на едната стена - на тази, на която би сложила фототапета. Би стояло много ефектно и съвременно.  Peace

# 2
  • Мнения: 4 390
Аз не харесвам фототапети, кичозни са ми и не бих си сложила вкъщи по никакъв
повод. Confused
Имали сме преди двайсет и много години фототапет в мамината къща - море, пясък, палми, залез Laughing.
За издържане - издържат - какво да им се скапе? Никаква поддръжка не изискват.
Ние бяхме много малки със сестра ми, чоплехме го непрекъснато - нищо му нямаше, така
здраво беше залепен. После и наводнение правихме - не се разлепи, нищо не му стана.
Докрай си остана напълно здрав и читав.

# 3
  • Мнения: 394
TINKA 79  Hug
Зависи ти как го чувстваш това е твоя дом, аз също така си мислих и преди три години като си купихме жилище веднага отидохме в домко и си харесах фототапет с зелена гора и водопад с камъни вътре и пяната бяло-зеленикаво синя - абе много го харесахме заедно с мъжа ми ако небяхме заедно на едно мнение може и да небяхме го взели. За да стане по модерно го слогихме в спалнята и на тавана сложихме две лунички в двата края самонагаждащи -на където искаш можеш да ги завъртиш и колкото искаш можеш да намалиш сватлината или да увеличиш! когато ме нямаше в къщи мъжа ми заспивал на лека светлина и като гледал пейзажа си мислел за мен, а сега синчето ми се заглежда и така заспива като на нощна лампа но още по тъмничко.
Аз поне съм много доволна не ми е цялата стая с един или при мен е в два цвята половината е на светло сини звездички и другата половина е с тъмно сини звездички!!   bouquet
УСПЕХ В ИЗБОРА!!!

# 4
  • Мнения: 2 309
Наистина направи го както го чувстваш... и аз като малка много ги харесвах, бяха страшно модерни, но сега никога не бих си сложила.

# 5
  • Мнения: 4 491
И аз хич не ги харесвам. Да оставим настрана, че са кичозни, но ако и стаята е малка, още повече "затварят" помещението, а аз съм нещо клаустрофобичка... Confused Идеята на То-ни е много по-добра, аз, която съм против и тапетите по принцип, видях в един магазин такива страхотни тапети, че исках да облепя стената зад леглото (само нея) с този тапет- беше на някакви вълни в ярки цветове и на 4 стени би стоял ужасно, но на една - супер. Отказах се, защото веднъж на 3 месеца въртя мебелите из стаята... Малко май не съм у ред...

Общи условия

Активация на акаунт