Отзиви за Правителствена болница?

  • 961
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 555
Интересува ме има ли раждали в Правителствена болница и как стоят там нещата. Може ли всеки простосмъртен да иде да ражда там, какви са цените, какви са вариантите за стая, какви са докторите и въобще каквито впечатления имате.
Мерси много.

# 1
  • София
  • Мнения: 5 709
Доколкото знам условията са мнгоо добри както и за лекрите съм чувала ,че са добри специалисти! Но там могат да раждат само жени които бременноста им е следен аот някои от лекарите работещи там. Болницата приема на месец по 25 родилки! Друго не мога да ти кажа,само това съм чувала от моя близка която ще ражда там!   

# 2
  • Мнения: 1 029
Аз раждах там миналото лято и съм много доволна. Писала съм доста за Правителствена, можеш да потърсиш стари теми с търсачката и да прочетеш много отзиви за условията и лекарите.

# 3
# 4
  • Мнения: 4 555
Томасе, извинявам се  Embarassed

# 5
  • Мнения: 46 492
И аз много пъти съм писала, но пак да кажа  Grinning

Може.
Аз съм простосмъртна  Mr. Green родих, без да плащам нищо, освен изследванията и проследяването през последния месец. Стаята е с 3 легла, но аз накрая бях сама Tired леглата са на степени за гърба, с колелца. Санитарен възел към всяка стая- вана  Crazy биде, подвижен душ. Тераса. Телевизор с кабелна пак във всяка стая (включително в Интензивното, цяла нощ зяпах  Laughing), маса със столчета (храната се разнася по стаите), стационарен телефон (могат само да те търсят, не можеш да набираш).
2004 г. още не бяха стигнали с ремонта до Родилното, не беше луксозно, но изключително чисто.

Доволна съм от лекарите.

Такива бяха условията през 2004 г., всичко ми излезе към 250 лв., плаща се на касата, с/у касова бележка.

Сега май искат да се следи цялата бременност, за да можеш да родиш там, ако ти трябват телефоните, пиши  Peace

# 6
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Томасе, извинявам се  Embarassed
Няма защо да се извиняваш  Hug Просто се порових и ги намерих тези теми. Дано са ти полезни. А сега може да има по-нова информация и да събереш още мнения. Успех, лека бременност и раждане   bouquet

# 7
  • Мнения: 1 029
Като прочетеш всичките теми и имаш още някакви въпроси, можеш да питаш.  Wink Дано да сме ти от полза!
Ако искаш пиши и на лични.  Peace

# 8
  • Мнения: 1 449
Темите, които са ти посочили по-горе, ще те ориентират добре.
Относно условията – Никол ги е описала много точно. И в момента са такива - чисто, спокойно, любезни сестри и акушерки, много внимание към родилките по всяко време на денонощието. За АГ-лекарите – мога да споделя само добри лични впечатления за всички (без изключение). Да добавя за неонатоложките - като цяло положителни отзиви.

Родих там през декември. Иначе имам впечатления от доста години, вкл. за родилното.

Както са ти казали вече, за да родиш там се изисква да ти следят бременността, но повече подробности не знам, тъй като съм по друга линия.

# 9
  • Мнения: 88
аз трябваше да раждам там през ноември, но родих в Шейново. За да раждаш в Правителствена трябва там да ти следят бременността. Записаха ме в 3-тия месец иначе отидох още във втория. Всичко ми излезе около 1200 лв, а след това раждането трябваше да ми е безплатно. Останах обаче с много лоши впечетления, ако искаш повече инфо пиши на лини.

Общи условия

Активация на акаунт