Перли против бръчки

  • 648
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 171
Реших да споделя за:

Перлена красота

Легендите разказват, че китайските императрици буквално премахвали бръчките си с перлен прах. Перленият прах съдържа аминокиселини и други елементи, които подмладяват кожата.

Търсете перлен прах с китайското име Zhen Zhu Mo или с фармацевтичното - "маргарита".

Смесете чаена лъжичка перлен прах с един белтък и половин лъжичка мед. Добавете малко вода, ако е необходимо. Нанесете на лицето си за 20 минути и след това изплакнете с топла вода. Винаги действа!

За по-добър ефект - преди и след маската сложете на лицето си топла влажна кърпа. Така кожата ви ще поеме по-добре веществата, а топлото винаги действа релаксиращо.

Знаете ли нещо повече по въпроса и от къде мога да намеря перлен прах????????

# 1
  • Мнения: 824
За първи път чувам за това Thinking

# 2
  • Мнения: 155
Провери в китайския магазин на ул. “Пиротска”.

# 3
  • Мнения: 64
Да в китайския на Пиротска има перлен прах, струва 2.80лв. Аз си го купих миналата седмица, ама още не съм я пробвала маската,зада ви кажа какъв е ефекта. Иначе в магазина жената ми каза да си го слагам вместо пудра и аз така правя. Не съм забелязала кой знае какви резултати, ама ще пиша по нататък за отзивите, щото то от няколко дни едва го ползвам Wink Там продават и истински корен от жен шен, за който също предполагам си чела в статията и мисля и него да си го купя, макар че като се знам колко съм редовна ще го пия 5 дни и ще ми писне, ама ...карай  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт