Предучилищна-къде?

  • 448
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 564
Сина ми септември трябва да бъде предучилищна.Според вас къде е по добре да се кара-в градината или в училище. newsm78

# 1
  • Мнения: 2 700
И преди съм го казвала и пак ще го повторя. Според мен по-добре е в ДГ, защото заниманията се редуват с игри и почивка. В училище занималнята е в класна стая с учебни часове и с училищна дисциплина.
Това е последната година на децата, когато все още могат да са безгрижни, затова категорично ДГ Peace

# 2
  • Мнения: 4 053
И преди съм го казвала и пак ще го повторя. Според мен по-добре е в ДГ, защото заниманията се редуват с игри и почивка. В училище занималнята е в класна стая с учебни часове и с училищна дисциплина.
Това е последната година на децата, когато все още могат да са безгрижни, затова категорично ДГ Peace

подкрепям,
моят син е предучилищна в детската градина,и съм много доволна,а и той,

# 3
  • София
  • Мнения: 2 079
В детската градина! Hug

# 4
  • Мнения: 2 534
Да , но ако детето досега не е посещавало ДГ , как ще станат нещата ...
Най-вероятно няма да го приемат само за предучилищната
Което ми напомни нещо  ooooh!

# 5
  • Мнения: 3 886
и ние така Peace

# 6
  • Мнения: 4 473
И преди съм го казвала и пак ще го повторя. Според мен по-добре е в ДГ, защото заниманията се редуват с игри и почивка. В училище занималнята е в класна стая с учебни часове и с училищна дисциплина.
Това е последната година на децата, когато все още могат да са безгрижни, затова категорично ДГ Peace

Абсолютно подкрепям! Peace
писна ми обаче е права. Confused Ако детето не е посещавало ДГ до момента, трудно ще го приемат за една година.

# 7
  • Мнения: 1 180
А пък аз реших да го запиша в училището - детето се справи чудесно, а и шансовете му за приемане в първи клас във въпросното училище бяха почти 100-процентови. Сега вече е първи клас и се чувства прекрасно. Това, че се уморявали....не съм усетила нещо такова, не бих казала, че по цял ден са седяли на чинчета и са учили, напротив. Само споделям мнение, не давам съвети - всеки си решава сам, зависи от мноооого неща. Успешен избор!

# 8
  • Мнения: 1 564
Да , но ако детето досега не е посещавало ДГ , как ще станат нещата ...
Най-вероятно няма да го приемат само за предучилищната

Той си ходи на ДГ.Просто сега се чудя дали да си изкара там предучилищната или да го запиша да я кара в училище.Но след прочетеното дотук най-вероятно ще си остане в градината. Peace

# 9
  • Карлово
  • Мнения: 4 616
На мене ми се искаше да запиша детето в училище, пък и тя искаше да се чувства "Ученичка", но няма кой да я гледа след обед, няма кой да и приготвя храна за обяд, пък и подготовката за 1-ви клас зависи изцяло от госпожата, та си остана в детската. За компенсация съм я записала на уроци по рисуване и музика и 2 пъти седмично я взимам на обед.

Общи условия

Активация на акаунт