Как изглежда в представите ви...

  • 1 909
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 710
... перфектен е силно казано, но да речем почти перфектен брак? От всяка гледна точка. Конспектирано в аспектите взаимоотношения, материална обезпеченост, хармония?

 Мисля от известно време за това. Изграждам си предсатав за неутрална двойка, не за себе си.
 Приличен дом ( може и да не е по последен лукс ), партньори които взаимно се уважават ( успели са да запазят магията по между си, въпреки дългогодишната си връзка ), секс ( на ниво, но не като през първите години, а по-качествен ), деца ( запълват дома и допълнително внасят смисленост в живота на мъжа и жената ), доходи ( не кой знае колко крупни )...Такива ми са представите, малко наивно май звуча Rolling Eyes
 Вашити какви са?

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
като твоите!

# 2
  • Мнения: 674
... перфектен е силно казано, но да речем почти перфектен брак? От всяка гледна точка. Конспектирано в аспектите взаимоотношения, материална обезпеченост, хармония?

 Мисля от известно време за това. Изграждам си предсатав за неутрална двойка, не за себе си.
 Приличен дом ( може и да не е по последен лукс ), партньори които взаимно се уважават ( успели са да запазят магията по между си, въпреки дългогодишната си връзка ), секс ( на ниво, но не като през първите години, а по-качествен ), деца ( запълват дома и допълнително внасят смисленост в живота на мъжа и жената ), доходи ( не кой знае колко крупни )...Такива ми са представите, малко наивно май звуча Rolling Eyes
 Вашити какви са?
Като твоите! Много добре си ги описала.  bouquet

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Като се замисля Thinking двата ми брака олицетворяват представите ми за почти перфектен и възможно най-несполучлив /да не използвам по-силна дума/ брак. Ще се концентрирам върху настоящия, който всъщност е на етап годеж все още Rolling Eyes, а като пуснеш тема по другия въпрос, ще се включа със спомени от първия Mr. Green
Единственото, което липсва, за да бъде съжителството ни перфектно, е още едно дете. Иначе, имаме най-важното, което прави един брак перфектен - взаимното уважение. Запазихме правото си на личен живот, приятели и излизания извън общите такива. Сексът се поразреди в сравнение с началото на връзката ни, но става все по-хубав; ежедневието ни е изпълнено с малки жестове, откраднати целувки и закачки, които подсказват, че магията и привличането са все толкова силни /ако не и повече от преди/. Домът ни не е обзаведен по последна мода, но успях да го превърна от ергенски терен за купони в уютен и приличен дом. Доходите ни са добри, не срещаме трудности от финансов характер. Детето ни е палаво, но много будно и приказливо Laughing и ни прави вечерите още по-хубави. Май това са моите представи за перфектен брак, все още на моменти не мога да повярвам, че успяхме да постигнем хармонията, която съм търсила през целия си живот. Моля се само да успея да родя дете на невероятния мъж до себе си Praynig
Представите на мъжа ми за перфектен брак са един мъж да няма търпение да се прибере у дома и да очаква този момент с удоволствие и с мисълта, че вкъщи го очаква нещо прекрасно.
Ох, май се поувлякох ooooh!, но в общи линии е това, иначе по темата може да се пише още много...

# 4
  • Мнения: 175
С две думи-любов и уважение между двама души=перфектен брак.

# 5
  • Мнения: 3 334
  Приличен дом ( може и да не е по последен лукс ), партньори които взаимно се уважават ( успели са да запазят магията по между си, въпреки дългогодишната си връзка ), секс ( на ниво, но не като през първите години, а по-качествен ), деца ( запълват дома и допълнително внасят смисленост в живота на мъжа и жената ), доходи ( не кой знае колко крупни )...Такива ми са представите, малко наивно май звуча Rolling Eyes
 Вашити какви са?

и моите са такива Peace

# 6
  • Мнения: 11 003
Като твоите, т.е. като нашите Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 1 881
мъж да няма търпение да се прибере у дома и да очаква този момент с удоволствие и с мисълта, че вкъщи го очаква нещо прекрасно.

Това изчерпва всичко, а щом жената се е постарала да е прекрасно, значи това е перфектният брак....във всяко отношение!

# 8
  • Мнения: 1 446
Да като твоите! Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 2 768

всичко изброено+добри приятели  Hug

# 10
  • Мнения: 12
Всичко при нас ще изглежда по-нормално, ако си имаме наше жилище. Парите за наем ни изяждат спокойствието, а като няма човек собствена къща, като, че ли се губи очарованието. Виждам напрежение, усещам безпокойство и умората в лицето на приятелят ми.
Иначе представата ми напълно съвпада с мненията на писалите преди мен newsm74

# 11
Перфектен брак...уважението към половинката.И любовта естественно,но за съжаление тя се променя през годините.Много е важна и ролята на жената-не сте ли забелязали

# 12
  • Мнения: 4 710
Много е важна и ролята на жената-не сте ли забелязали
Постоянната хармония във взаимоотношенията би трябвало да се поддържа и от двамата пртньори според мен. Онези приказки, че мъжът бил главата на семейството, а жената вратът... ooooh!

# 13
  • Мнения: 1 364

всичко изброено+добри приятели  Hug


лична свобода

# 14
  • Linz
  • Мнения: 11 619
мъж да няма търпение да се прибере у дома и да очаква този момент с удоволствие и с мисълта, че вкъщи го очаква нещо прекрасно.

Това изчерпва всичко, а щом жената се е постарала да е прекрасно, значи това е перфектният брак....във всяко отношение!
А защо "мъж", а не "човек"... жените не заслужаваме ли същото?

Общи условия

Активация на акаунт