Препоръчайте ми хубав измиващ гел за лице?

  • 6 637
  • 15
  •   1
Отговори
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ох, голям проблем с тези измиващи препарати, много трудно ми измива грима, ползвам водоустойчива спирала и голям зор ми е да я измия, до сега не съм намерила нещо което с лекота да измива грима. Сменях какви ли не марки гелове уж за измиване на грим, ама.... на слагам 2 пъти и пак не е добре измито, сутрин се вижда леко размазаната спирала.  Close А, ако се измие добре няма да я имаааааааааааа.  Close 

# 1
  • Мнения: 5 593
Не пишеш с каква кожа си, но щом си с водоустойчива спирала, не е лошо да я почистваш със специални лосиони за околоочен грим на мазна основа. Има такъв на Лореал примерно. Лосиона се води двуфазен, виждат се две течности на два пласта в различни цветове - едната е водна, а другата маслена. Преди употреба се тръскат да стане еднородна смес.
Иначе измиващи средства има за всеки джоб и вкус. Аз примерно съм ползвала и бях доволна от една пяна на Регал за 2,50 лв. Иначе съм ползвала най-различни и пак минавах с тампон за сваляне на околоочен грим. Сега се мия с пяна на Лореал и съм много доволна - не дразни очите, сваля всичко и не ми опъва кожата. Моята е смесена и след измиване яко се опъва, чак е болезнено. Засега това е моят продукт.  Peace

# 2
  • Мнения: 3 331
Аз също бих ти препоръчала преди измиващия гел да използваш продукт за почистване на грим - още повече, че използваш водоустойчива спирала.

# 3
  • Мнения: 6 607
Аз също бих ти препоръчала преди измиващия гел да използваш продукт за почистване на грим - още повече, че използваш водоустойчива спирала.


На мен пък спиралата само с измиващ гел ми се маха иначе едно търкане пада и пак на сутринта виждам следи .Сега използвам Payot и съм много доволна .Ползвала съм и Виши и също ми харесва.От Лореал също много момичета са доволни.

# 4
  • Мнения: 1 564
http://911.bg/a2/offers.asp?p=2152230.Това ползвам аз и съм доволна.

# 5
# 6
  • Мнения: 12 300
Здравей
И аз мисля, че водоустойчивият грим си иска продукти за разгримиране, а измиващите средства идват чак след тях. Спирала водоустойчива не ползвам, но си взех водоустойчив ФДТ, защото исках да ми издържи цял ден на една сватба - ами не може да се почисти хубаво кожата само с измиване, а същевременно с някакво измислено тоалетно мляко от 2 лева и после вече с измиващ гел и тоник си се чувствам супер. Хем измиващият ми гел е за мазна кожа и би трябвало да резтваря по-лесно мазните водоустойчеве продукти, ама не...
Ти въсщност не обичаш разгримиращите продукти ли, че държиш да си махаш грима с измиване? Или просто питаш дали има такъв вариант?

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 779
Аз ти препоръчвам също така да се почистваш първо с лосион - аз иползвам двуфазния на Лореал и съм много доволна(макар и да не е много икономичен). Супер е за водоустойчив грим! Но не и за цялото лице. Там използвам розова вода и всичко си пада и лицето се почиства много добре. Всъщност това ми е чистката вечерно време. Смятам, че е достатъчно. Peace

# 8
  • Мнения: 4 665
Препоръчвам ти този:
 Цената му е добра, икономичен е, не изсушава кожата и пъпка не ми се е появила на лицето от момента, в който започнах да го ползвам Peace
А, забравих да добавя Laughing Предимството му е, че сваля от първия път дори водоустойчива спирала Wink

# 9
  • Мнения: 23
Аз бих ти препоръчала измиващия гел на "Авен".Струва около 20 лв.,но е много икономичен.

# 10
  • София
  • Мнения: 7 753
Аз бих ти препоръчала измиващия гел на "Авен".Струва около 20 лв.,но е много икономичен.

И аз използвам този гел и съм изключително доволна.  Peace  Но преди това, си махам грима с нещо, а после си измивам лицето с гела.

# 11
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Виши, от серията Норма дерм. Струва около 16лв., но го ползвам мноооого време.
Но наистина преди измиващия гел /какъвто и да избереш/, разгримирай лицето.

# 12
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ами честно казано разгримирването ми е много досадно и ако може да стане по най бързия начин няма да е зле. Голяма мъка ми е 1 да го чистя с тоалетно мляко, а след това с гел, нямам нерви за толкова търкане.
Със суха кожа съм.
Kasidy, а каква е цената на това чудо?

# 13
  • Мнения: 4 665
И моята е суха и доста гелове смених, докато открия този ( вече рядко ми се лющи ). Последният път си го взех за 7 лв.

# 14
  • София
  • Мнения: 10 858
Касиди, какъв е гела, че не ми излиза снимката?

Общи условия

Активация на акаунт