Помощ-слуз

  • 772
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 005
Много ми е притеснено днес като сложих синът ми на гърнето не се изходи,а имаше нещо съвсем малко като слуз,и приличащо на суполче ooooh!Доста се разтревожих,защото подобно нещо не ни се е случвало до сега.След 2ч. се изходи,като изпражненията си бяха нормални newsm78моля ви ,ако някой е имал подобен проблем да сподели своето мнение,защото за пръв път се сблъсквам с подобно нещо и много ми е тревожно smile3518

# 1
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Случвало се е да има слуз в акото. Понеже твърдо отказва да ходи на гърне дори и да се е случвало подобно нещо не съм видяла.
Дали има хрема? Възможно е ако има задна хрема да е глътнал секрет и да го е изкарал по този начи.

Има ли някакви други притеснителни признаци? Нормално ли си ходи по голяма нужда?

# 2
  • Мнения: 2 005
Ами до преди 3,4 дни бяхме на антибиотик-Аугментин,който даже го разстрои,но акото му се оправи.Нослето му не течеше,а явно секрета се е стичал отвътре,защото и сега ми се струва,че има хрема,а не тече нослето.Правя промивки със Стеримар.Ох,дано да е от това,защото иначе нищо му няма,няма признаци да е болен от нещо newsm78

Общи условия

Активация на акаунт