collistar

  • 1 437
  • 10
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 779
Имате ли впечатления от тази марка ? Харесах си една антибактериална компактна пудра, но струва около 40 лева, а не знам дали си заслужава(търся нещо за мазна кожа, което да е и издържливо). Прочетох добри отзиви за червилата им, те се въртят около 22-23 лева, някой даже споменаваше, че са доста дълготрайни.. абе ако сте ползвали нещо въобще казвайте Crazy Grinning

# 1
  • Мнения: 311
Здравей,
за пудрата не знам,не съм ползвала.Обаче една приятелка ми донесе от Италия червила,очна линия,сенки и спирала и какво да ти кажа не съм никак очарована.Много се изненадах че тук са с такива високи цени-според мен не си струва Rolling Eyes

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 779
Разби ми сърцето Crazy Нищо де тъкмо ще спестя от тях, за да инвестирам в други Blush

# 3
  • Мнения: 14 487
Здравей,
за пудрата не знам,не съм ползвала.Обаче една приятелка ми донесе от Италия червила,очна линия,сенки и спирала и какво да ти кажа не съм никак очарована.Много се изненадах че тук са с такива високи цени-според мен не си струва Rolling Eyes

аз пък точно от италия имам едно червило /продават ги и тук/ комибнирано с молив. толкова дълготрайно червило не съм имала.

# 4
  • Хасково
  • Мнения: 222
Аз ползвам ФДТ-на им и съм страшно доволна. Изключително покривен и стои много естествено. Като качество е на нивото на Ланком, Диор..

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 779
fizzy как се казва този фдт? можеш ли да покажеш снимка от някой сайт евентуално, за да се ориентирам? Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 286
веднъж в един магазин пробвах тестер на фдт със светлоотразяващи чатици на Колистар от любопитство и бях много приятно изненадана..не си го купих само защото туко-що си бях купила фдт на Ланком....може следващият да е именно този  Wink

# 7
  • Мнения: 61
Очарована съм от компактните сенки на Колистар: много нежно сияини.

# 8
  • Мнения: 2 114
Da spodelia i az vpechatleniata si ot COLLISTAR. za dekorativna kozmetika - FDT-to im za bronzira6t efekt stoi strahotno , a ot bialata kozmetika imam piling , dylbokopochistvashta maska i krem za chuvstvitelna koja.Mikrochasticite na pilinga sa mn hubavi i nagusto razpolojeni , maskata sushto mn mi haresva , a krema e lek i ne ostavia nikakyv mazen film po kojata.Za sravnenie , koito ot vas sa polzvali Lancome aqua fusion , tozi e po-lek, az polzvam i dvata spored sluchaia Wink

# 9
  • Мнения: 211
Бях ползвала сенки средна работа-хубави цветове, но не много трайни. Иначе знам, че лаковете не са лоши. А що се отнася за останалите неща за съжаление не мога да ти помогна.

# 10
  • Мнения: 1 165
Аз съм ползвала крем за стягане на задните части и съм доволна от него.Дано и другите им продукти са добри.

Общи условия

Активация на акаунт