Подстригвате ли сами децата си? (молба за помощ)

  • 774
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 210
Здравейте майчета Simple Smile
Имам молба- ако някоя от вас умее да подстригва дечица , от София е и има желание- може ли да дойде (идва) с мен на всеки три месеца в дом за дечица , лишени от родителски грижи , за да подстригва децата? Много са сладки, чистички и послушни, свикнали са да седят мирно повреме на "процедурата", но сестрата, колкото и да се старае не постига много задоволителни резултати- не и е това работата на жената  Wink Децата са около 30, на възраст от 3 до 7 год.
БЛАГОДАРЯ! Ще чакам да пишете тук или на ЛС!
Може да пишете и тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=165884.0
БЛАГОДАРЯ ВИ!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 3 688
Много е хубава идеята и съжалявам че немога да помогна,дано някоя отзивчива мама се отзове

# 2
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Сещам се дали не може да говорите примерно с директорката на фризьорския техникум да праща някои и други знаещи вече ученици. Просто идея.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 210
Вече си имаме една желаща мама. БЛАГОДАРЯ   bouquet  bouquet Heart Eyes!
(Разбира се, тъй като децата са много- офертата е в сила Simple Smile )
БЛАГОДАРЯ ВИ!

# 4
  • Мнения: 656
Само да подсетя, че дете на 3 годинки вероятно много шава докато го постригват.
Идеята за техникума е много добра, но пак съществува въпроса "безопасност", което ще затрудни много учениците.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 210
Само да подсетя, че дете на 3 годинки вероятно много шава докато го постригват.
Идеята за техникума е много добра, но пак съществува въпроса "безопасност", което ще затрудни много учениците.

Ами да ти кажа, те са доста...как да ти го обясня..принудително послушни... Sad
Дисциплината им няма нищо общо с тази на нашите малки глезльовци....
Животът в институцията ги е направил по-мъдри за възрастта им..Мисля, че няма да има проблем.

# 6
  • Мнения: 6 243
Eми, поздравления за чудесната идея.
По обективни причини не мога да се включа, но и аз да предложа варианта за "шефство" с някой специализиран техникум. В Стара Загора точно така са решили въпроса - учениците от Техникума по намсикво си ходят до един от нашите домове. Това го знам от асистентката на фризьорката, която посещавам. Тя разказваше, че и за тях самите това било много приятно (и полезно) преживяване. Това - в случай, че не се намерят достатъчно мами.

Успех   bouquet (страхотна си)
П.С. - аз помислих, че Ивчо не дава да го водиш на фризьор и търсиш помощ от някоя по-оправна съфорумка  Laughing

# 7
  • Мнения: 656
Щом децата са "дресирани", наистина няма да е сложно.
Ще ме прощавате за моя мързел, но дай дата, час и място на мероприятието.

За учениците от техникума наистина ще е полезно, а децата - подстригвани от бъдещи професионалисти. Тъй като се налага фризьорска интервенция веднъж месечно за момчетата, наистина еднапродължителна връзка на дома с техникума ще е ползотворна и за двете страни, кото не отменя сегашната инициатива.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 530
Еми, аз мога. Но само с машинка. Опитът ми е две годишен. Но ще намеря и още една мама. Брой ме за две. Peace

# 9
  • Мнения: 1 069
 Подстригвам си децата и бих помогнала за дома, стига да съм свободна. Ще пиша ЛС.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 210

П.С. - аз помислих, че Ивчо не дава да го водиш на фризьор и търсиш помощ от някоя по-оправна съфорумка  Laughing

Ивчо е луд фен на каките фризьорки и по 20-30 минути не помръдва Simple Smile Simple Smile Пустата телешка суета Joy
Сори за офф-а. Момичета- БЛАГОДАРЯ!!!!
Координирам се с директорката и ще пиша Simple Smile
ОБИЧАМ ВИ!

# 11
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Чудесна е идеята за учениците в техникума, хем така децата ще виждат нови лица - каки и батковци.   bouquet
П.П. Съжалявам, че в подстригването никак ме няма. След няколко наистина трагично завършили опити (до гола глава стигат "клиентите") си забраних да се правя на фризьор.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт