Беибинос-по колко капки и колко 4есто на 30 дневно бебче?

  • 483
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте майчици,питам понеже на своя глава си ги купих да ги пробвам,а не се ми предписани от педиатърката.На листовката пише 3-6, но 3 или 6 не ми се рискува.Саб симплекс се дават по 15,но мисля 4е ми вършат работа,при вас как е?

# 1
  • Мнения: 230
много са горчиви по добре мажи с мехлемчето бабинос

# 2
  • София
  • Мнения: 3 064
Моят син ги пие, няма проблем, с малко кърма или вода или чай в една лъжичка. Давам по 5-6, няма страшно, има ефект, поне така мисля... Добри са.

# 3
  • Мнения: 1 321
И на малкия му бяха много горчиви и само като види лъжичката и се дърпа. Mr. Green
Иначе аз го давах по 3 пъти на ден по  5-6 капки.

# 4
  • Мнения: 640
по 6 3 пъти на ден

# 5
  • Мнения: 8 242
Аз съм давала по веднъж мнооого рядко 2 пъти на ден.. Главно вечер преди сън.. А колко капки 3 до 6 - зависи колко ревеше.. Най-често 4-5  Crazy

# 6
  • Мнения: 556
Аз давах по 5 капки три пъти на ден. Но са много гадни Confounded

# 7
  • Мнения: 2 159
по 6 капки давах, но при нас нямаше ефект

# 8
  • Мнения: 29
Давах му 3 пъти на ден, непосредствено преди храненето, по 4 капки. Давах ги с малко водичка. Наистина са горчиви - Стефан се мусеше, след като ги изпие. Но за сметка на това - помагат!!

# 9
  • Мнения: 55
Ние бяхме на една седмица като започнах да ги давам и бях много доволна слагах ги във водата.На 200 мл слагах по 14-15 капки и това за целия ден.Но като свърших едно шишенце ги спрях.Иначе не разбрах какво е това детето ми да има колики докато много майки около мен неможеха да ги облекчат с какво ли не на всяко дете различно организъм до организъм има значение.Много си зависи от детенцето,но пробвай дано ви помогнат успех Peace.

Общи условия

Активация на акаунт