добри гинеколози? (София - Сточна гара)

  • 3 290
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 455
Здравейте, искам да попитам за добри гинеколози в София, по- точно обаче в района на Сточна гара.
Предварително благодаря на всички!!! Flowers Rose

Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 15:04 от Сънчи - Пънчи

# 1
  • София
  • Мнения: 1 455
Поподнах на МЦ Медстом и Д-р Елица Иванова, дали някой е ходил при нея и има желание да изрази своето мнение?
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 2
  • BG
  • Мнения: 88
За въпросната докторка нищо не знам, но мога да дам координати на моя, който е съвсем близо до Сточна гара. Д-р Калев, рабори във Втора градска, частния му кабинет е на Симеон, но забравих номера. Ето телефон 0888803830. Аз родих първото си дете при него, сега ми предстой второ раждане живот и здраве.

# 3
  • Мнения: 7 718
Аз съм ходила при д-р Иванова. Доволна съм.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 455
Много благодаря за отговорите ви, записах си час при д- р Иванова за утре 14,30 ч.
Дано всичко е наред   Praynig
Хубав ден на всички!!

# 5
  • София
  • Мнения: 12 550
От д-р Иванова съм супер доволна

# 6
  • София
  • Мнения: 1 455
Благодаря за споделеното мнение, ходих при нея вече веднъж и смятам да продължавам да го правя!

# 7
  • Мнения: 1 091
eva_s, а къде се намира МЦ Медстом и може ли координати на лекарката? И аз искам да отида на профилактичен преглед и за цитонамазка. А работят ли със ЗК /става ли с направление/ или са платени прегледа и изследванията? Благодаря ти предварително!  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 1 455
Д- р Иванова работи в 17 ДКЦ на бул. Евлоги Георгиев 108, до театъра - понеделник, сряда и петък от 14,00 до 18,30ч. , вторник и четвъртък от 8,00 до 13,00. Там работят с ЗК. А Медстом е на ъгъла на Раковски и Дондуков, там е четвъртък от 14,30ч., но  не става с талон. 
  Успешен ден, Ви   bouquet

# 9
  • Мнения: 61
Медицински център Фемина е най-близо до Сточна гара, на стотина метра, срещу Министерството на регионалното развитие. А и техниката им е може би най-добрата в страната. При това там работят болнични специалисти с много голяма квалификация и опит, всичките са от Майчин дом.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 455
Здравейте, искам пак да попитам нещо. Lali и nana77 вие дали сте ходили при д- р Иванова в Медстом или  в 17 ДКЦ, защото мисля вече да ходя в ДКЦ- то и ми е любопитно как е там.
Предварително ви благодаря!!   bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 4 585
Аз за съжаление съм недовлна от д-р Иванова и се отписах от нея. Naughty Ходих иначе при нея в 17 ДКЦ, където работи и майка ми.
Това си е лично мое мнение, не искам да настройвам никой против нея. Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 1 455
Благодаря за мнението ти, но би ли ми казала защо не си била доволна, а също - къде ходиш сега? Предварително благодаря!!   bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 12 550
eva_s - при Иванова ме прати лекарката, която впоследствие ме изражда в Окръжна болница д-р Жекова. Когато ми установи бременността д-р Иванова все още беше в Медстом и първите два прегледа бяха там. След това се премести в 17 ДКЦ и до края на бременността ходих там.
Пак повтарям много съм доволна от нея. Много е внимателна, обяснява всичко, случвало се е и два пъти в месеца да ме гледа на видеозон /по мое настояване/. Пускала ми е всички изследвания в срок.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 455
Много ти благодаря nana, утре отивам и се записвам при нея!! Ще пиша после дали аз съм доволна  Wink Дано да съм ...

Общи условия

Активация на акаунт