Почивка в Гърция

  • 5 439
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 473
Искам да наема къща в района на Солун за почивка на две семейства.
За предпочитане извън града.
Да знаете нещо по въпроса - или евентуално към коя тур.агенция да се обърна?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 450
Аз не мога да ти помогна за къща около Солун, но защо не потърсиш нещо на Халкидики (ако става въпрос за лятото)? Там е много приятно, има много за разглеждане по ръкавите -едни малки градчета/селца , разкош ! И освен това е по-евтино, отколкото в Солун, има малки хотелчета, които са много приятни! Успех !

# 2
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Аз не мога да ти помогна за къща около Солун, но защо не потърсиш нещо на Халкидики (ако става въпрос за лятото)? Там е много приятно, има много за разглеждане по ръкавите -едни малки градчета/селца , разкош ! И освен това е по-евтино, отколкото в Солун, има малки хотелчета, които са много приятни! Успех !

Подкрепям с две ръце! Освен това Халкидики е много близо до Солун. За да стигнете дотам, минавате през Солун и няма да пропуснете да разгледате. А почивката на Халкидики, особено със собствен транспорт и възможност, ако имате желание, да обикаляте наволя, наистина си заслужава. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 473
Благодаря ви,
Да става въпрос за лятото..
А някакви подходящи сайтове да имате под ръка?

# 4
  • София
  • Мнения: 1 450
Ако искаш провери в тур агенциите - има доста, които предлагат Гърция. Сега се сещам за Планет - http://www.planet.bg/- те имат много оферти за Гърция. Но моя съвет е да не ходите след юни, защото жегата е страшна, а и цените са по-солени:) 

# 5
  • Мнения: 473
Благодаря ти Илит!
Аз принципно не обича да почивам юли и август- мразя безумната блъсканица по курортите.....въпрос на вкус разбира се

# 6
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Ето тази агенция са я похвалили в една тема по-назад специално що се отнася до Гърция. Можеш да ги преслушаш и да си прецениш. Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 1 450
Ако обичаш спокойствието, мога да ти препоръчам о.Тасос, там е много много приятно, острова е малък - с моторче под наем (около 7-8 долара за 1 ден), можеш да го обиколиш за няколко часа. Плажовете са чисти, има и много закътани и скрити, водата е кристално чиста.

# 8
  • Мнения: 110
Аз съм си харесала едно спокоино градче на втория ръкав на Халкидики "Сарти" .Хубави малки хотелчета  и голяма плажна ивица .От другата страна на залива се вижда Атон.

Общи условия

Активация на акаунт