Няколко въпроса за разкрасяване през бременността.

  • 703
  • 1
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 033
  Здравейте,момичета. От скоро посещавам форума,нищо ,че ми е втора бременност ,и още не мога да се ориентирам добре. Извинявам се предварително ако въпросите ми не са за тук. Четох по-старите теми ,но не можах да изчета всичко и затова ще ви попитам направо.
  1. За стриите: През първата бременност се мазах с нещо ,приготвено ми от позната фармацевтка. Беше мазничко и не миришеше особено добре,но нямам стрии( напълнях с 22 кг). Предполагам,че си е до кожа ,но кажете все пак вие с какво се мазахте и от какво сте/не сте доволни?
  2. Целулит: Знам ,че е от хормоните и предполагам ,че няма смисъл да се мажа с нещо сега ,но какво мислите за масажите? Дали ще има ефект ,дори минимален ,ако се масажирам с разните там джаджи за масаж или само ще си тормозя кожата. Тя и без това доста се е поразпънала сега Confused .
  3. За петната: Какви кремчета ползавате за предпазване от слънцето? Първия път кремът ми беше с нисък фактор,но нямам петна. Сега ,обаче, виждам ,че май започват да се образуват ,а ползвам крем с 15 фактор. Предложете нещо с по-добра защита ,но да не е много мазно. Нещо ,от което сте доволни.
  Е,това са ми въпросите. Дано не съм досадна. Ще чакам отговорите ви!

# 1

Общи условия

Активация на акаунт