За кашата "Лека нощ"

  • 1 098
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 475
Здравейте момичета!Вчера реших да купя за бебка каша "Лека нощ" на Хумана (понеже се храним изключително и само с тази марка храни).Идеята ми е да се опитам да предотвратя нощното събуждане и едночасово бодърстване #ShockedТа, въпросът ми е дали ако вечер й давам такава каша то следобедното хранене трябва да заместя с нещо друго?Защото сега за следобедна закуска тя яде каша. feeding

# 1
  • Мнения: 516
Кашата засища повече и за това са я кръстили "Лека нощ". Смени слеобедното хранене с плодово пюре, а вечер кашичка. Аз така правих Peace

# 2
  • Мнения: 887
И аз съм давала същата каша преди сън,но не бих казала,че много ни засищаше.Дано при вас да има този ефект. Praynig

# 3
  • Мнения: 351
И бебка много харесваше тази каша. Аз я давах когато ниникнеха зъбчета, за да спинка повече през нощта. Но не помогна много. Трябва да отбележа обаче, че не се будеше толкова от глад, колкото я дразнеха зъбките. Но ако вие се будите от глад може да помогне. Peace

# 4
  • Мнения: 27 524
Аз мисля, че няма нужда да махаш нощното хранене. Щом се буди от глад, значи има нужда.
Иначе може да даваш за вечеря кашата, да. При сина ми този подход нямаше ефект.  Laughing Опитай.

# 5
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
А вечеря колко часа ще рече? До 19 часа ли и после към 21 АМ може ли?Или направо кашата и ляга newsm78
И аз съм в такава чуденка за тези каши.

# 6
  • Мнения: 475
Ми ние ядем за последно мляко към 19-19.30 часа и после към 22-23 часа мисля каша.Снощи имаше ефект.Не се събуди в 3 часа да ме кара да си играем,пък ще видим за по-натам.Само че,мисля си,това плодово пюре следобяд дали ще я държи до вечерта?! newsm78

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
При нас номера не мина, но май от зъби се буди, иначе яде следобед към 17-18 ч каша или крем и после в 20 ч 240 АМ.

# 8
  • Мнения: 209
и аз съм давала каша без ефект.само отлагам събуждането за 3 часа вместо в 1!!

# 9
  • Мнения: 209
Ми ние ядем за последно мляко към 19-19.30 часа и после към 22-23 часа мисля каша.Снощи имаше ефект.Не се събуди в 3 часа да ме кара да си играем,пък ще видим за по-натам.Само че,мисля си,това плодово пюре следобяд дали ще я държи до вечерта?! newsm78
не давай следобяд плодово, то не замества хранене!по-добре дай мляко!

# 10
  • Мнения: 2 897
Кашата засища повече и за това са я кръстили "Лека нощ". Смени слеобедното хранене с плодово пюре, а вечер кашичка. Аз така правих Peace

И аз ще те посъветвам същото Peace

# 11
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
А вечеря колко часа ще рече? До 19 часа ли и после към 21 АМ може ли?...



Може ! И така е най-удачно  Peace

# 12
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ми ние ядем за последно мляко към 19-19.30 часа и после към 22-23 часа мисля каша.Снощи имаше ефект.Не се събуди в 3 часа да ме кара да си играем,пък ще видим за по-натам.Само че,мисля си,това плодово пюре следобяд дали ще я държи до вечерта?! newsm78

Давай плодово и после дохранвай с АМ  Peace

# 13
  • Мнения: 2 197
Ми ние ядем за последно мляко към 19-19.30 часа и после към 22-23 часа мисля каша.Снощи имаше ефект.Не се събуди в 3 часа да ме кара да си играем,пък ще видим за по-натам.Само че,мисля си,това плодово пюре следобяд дали ще я държи до вечерта?! newsm78
не давай следобяд плодово, то не замества хранене!по-добре дай мляко!
Зависи от детето. Моето яде плодово пюре без захар в 17.00 от 5-тия месец. Никога не е била гладна. Никога не се е будила нощем. Вечеря в 21.00 ч. с мляко.
А кашата "Лека нощ" я давам сутрин веднъж в седмицата.

# 14
  • Мнения: 4
Аз давах кашата вечер и моя малък палавник много я хареса.

Общи условия

Активация на акаунт