Пролетарии от всички страни, съединявайте се!

  • 5 954
  • 146
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 447
Тъй... за средната класа разбрахме. И за тежката грижа да ти свърши политурата за яхта посред нощ, пък да не приемат чекове в денонощния.
Така че - пролетарии, дето нямате езерце пред къщата - дайте да се преброим! Пишете, не се свенете! Барикадите ви зоват!

Аз, разбира се, не влизам в тази категория, тъй като притежавам четвърт вилно място със септична яма и резервоар  bowuu

# 1
  • Мнения: 3 423
под нивото ми е да пиша в такава тема

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Септичните ями замърсяват природата. На лични мога да те осведомя за цената и срока на доставка на персонална пречиствателна станция.
Защото и ние, гадните капиталисти, трябва да можем да си позволим таксата за детска градина на децата.

# 3
  • Мнения: 1 629
Виж сега, от уважение към идеята веднага се пиша тука първа, ама ако междувременно забогатея - все едно че нищо не е било.

# 4
  • Мнения: 1 629
Мисля за нова концепция. Финансиране на пролетариата, чрез източване авоарите на световния капитализъм. Съдим кока кола и преразпределяме благата и колата. Съд за компаниите за епилиращи продукти! Не на косматата дискриминация!

# 5
  • Мнения: 6 167
done, ние с тебе да  не делим едно място))
щото на моя терен няма септична яма, явно при теб е отишла
ние тичаме до гората Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 792
 Аз, аз, аз  навремето милото настояваше за езерцето, едва го убедих да е басейн (скромно, но от сърце), добре че по Татово време ме възпитаха в скромност и пролетарски дух.

# 7
  • Мнения: 899
Записвам се, имаме квартира под наем, а градинката пред блока прилича на септична яма, надявам се туй не се брои?!?!

# 8
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз, аз, аз  навремето милото настояваше за езерцето, едва го убедих да е басейн (скромно, но от сърце), добре че по Татово време ме възпитаха в скромност и пролетарски дух.

Пролетарският дух е много важен.
Надявам се да си пълните басейна от собствен водоизточник, без да ощетявате обществото.

# 9
  • Мнения: 5 468
Аз пък хич не разбрах, за какво става въпрос в темата newsm78... Чета нещо септични ями, язовири и басейни, ама не мога да вдяна smile3537.

# 10
  • Мнения: 2 212
Аз пък хич не разбрах, за какво става въпрос в темата newsm78... Чета нещо септични ями, язовири и басейни, ама не мога да вдяна smile3537.

И аз тъй...дали не сме попаднали в някаква яма и ние   Mr. Green
Темата ми навява единствено асоциации за пролет, това пролетариат ми е чужда дума на мен, ако се сещате за каква младост говоря все пак  Sunglasses

# 11
  • Мнения: 6 992
записвам се Mr. Green от лятото ще ми се налага да живея под мост Flutter

# 12
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А, ето това е пролетарий, поздравления!
Кифлата да излиза от тази тема - пролетарият няма недвижимо имущество, камо ли пък водно такова.

# 13
  • Мнения: 595
под нивото ми е да пиша в такава тема
И защо писа тогава?

# 14
  • Мнения: 3 405
аз съм пролетарий, дъщеря на пролетарии, омъжена за пролетарий, син на пролетарии, но упорито се стремя към окапиталяване на съществуването, понеже гол пролетарий къща не храни (понеже си няма)  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт