четка за лице

  • 4 786
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 311
да ви питам ползвате ли такова чудо,колко често,какви  и други подробности Embarassed


пс:съжалявам ако е имало такава тема,ама нещо не се разбрахме с търсачката  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 1 626
Четка за нанасяне на пудра или четка за пилинг.

И двете имам, и двете ползвам

# 2
  • Мнения: 364
Аз имам. От oriflame май беше.  Използвам я редовно, с гел пяната. Тя се води ексфолираща. Много съм доволна от нея.  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 4 730
Аз имам. От oriflame май беше.  Използвам я редовно, с гел пяната. Тя се води ексфолираща. Много съм доволна от нея.  Peace
А дали я има още в каталозите?  ooooh! Или на някоя друга фирма?

# 4
  • Мнения: 664
аз също ползвам такава

# 5
  • Мнения: 364
Да, има я все още.  Около 5 лв е, ама сега май е намалена. Peace

# 6
  • Мнения: 1 952
А само Орифлейм ли предлагат такава четка? В козметичните магазини няма ли?

# 7
  • Мнения: 12 126
Да, има я все още.  Около 5 лв е, ама сега май е намалена. Peace
Не ми стана много ясно - в каталога на Орифлейм ли я има намалена? Или другаде - на Ейвън или някоя друга фирма. Много искам да сменя моята, че е на сто години вече, ама май по магазини не съм мяркала такива четки.
Ако пък някой е виждал някъде в Габрово такава, ще му бъда много благодарна, ако сподели къде

# 8
  • Countryside
  • Мнения: 11 616
Аз имам четка за лице - прилича малко на четка за нокти Mr. Green с нея си разпенвам муса за лице иначе имам и коралова гъбка за лице и всъщност от нея като,че ли съм по-доволна Thinking

# 9
  • Мнения: 578
Аз също имам такава четка. Мисля, че е на Солинген или Титания...Поне от магазина на Солинген на Пиротска съм я купувала. Имаше различни видове - с по-мек косъм, с по-твърд и т.н. От скоро обаче имам уредче за почистване на лицето, което има такава четка като приставка и онази не я ползвам вече. Козметичката ми каза, че се ползва най-много два пъти месечно, но ако е от тези с мекия косъм може с пяна за лице и по-често.

# 10
  • Мнения: 1 564
http://donna.bg/product.php?id=1544     http://donna.bg/product.php?id=1543.Можеш да си ги поръчаш и по интернет. Peace

# 11
  • Мнения: 311
Четка за нанасяне на пудра или четка за пилинг.

И двете имам, и двете ползвам
Леле какъв съм заплес.Става вапрос за четка за пилинг.
 ooooh!
А иначе питах от любопитство,защото никоя  от моите приятелки не ползва и исках да видя дали съм единствена hahaha

много благодаря за отговорите  bouquet
ПС:red_devil дай повече инфо за това уредче Hug

# 12
  • Мнения: 8 505
В козметичните магазини няма ли?

Има,но се срещат рядко.По-лесно ще откриеш в аптека (моята точно от аптека съм купувала).

Общи условия

Активация на акаунт