Пак за обувките

  • 2 270
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 381
Опитвам се да купя на сина си обувки за пролетта, но за момента съм харесала само едни модели ма Мини мен 59-65 лв. Често казано ми се виждат доста цифра при положение , че основната обувка му е маратонки, които вече закупихме, а тези ще ги носи по-рядко.
Попаднах на тема от търсачка за обувките Мини мен, но цените далече не бяха такива. Верно че темата е от есента,  но сега са направо двойни цените. Моля ви да споделите вашите магазини в София, трябва да купя обувки за рожденият му ден от името на майка ми а съм до никъде.
Искам да са кожени и да приличат на обувки, не от тези дето са като маратонки и да са с мека подмектка- цена около 40 лв.

# 1
  • София
  • Мнения: 797
 И аз скоро  ще търся пролетни обувки. Гледах сайта на www.bibi-bg.com и ми харесаха, но в магазина не съм ходила и не знам какви са цените. Някой има ли впечатления от тяхните обувки?
 А за Мини мен 60лв. ми се струват много. В м-н "Дани" ги има за около 40лв., но са по-стари модели.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Те май Минимен от 3 години едни и същи модели вадят Sad Почти всичко им е тип мокасина.

# 3
  • Мнения: 4 428
Аз взех на дъщеря ми обувки Бенетон от Хиполенд за 50лв. Имаше и други марки. Може и там да погледнеш. В м-ни Стил99 също има хубави обувки. Аз от там взех МОД 8 за о/о 30лв. Също много хубави

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Аз за пролетта съм взела маратонки Адидас,обувки отворени на Капчица и по-високи на Geox
Днес на Витошка гледах докарали са пролетни на Paqpa около 65лв

# 5
  • Мнения: 1 381
Благодаря ви за отговорите.
В крайна сметка взех едни на Добрич за 30 лв от безистена на Пиротска, който са модел копиран от Мини мен.
Ще съм благодарна на veselina _s_p  ако ми дадеш адресите на Хиполенд, чета и др. майки ги споменават тези магазини и тези Стил 99 .

# 6
  • Мнения: 1 381
В м-н "Дани" ги има за около 40лв., но са по-стари модели.
А къде е този магазин  на Красно село ли?

# 7
  • София
  • Мнения: 797
В м-н "Дани" ги има за около 40лв., но са по-стари модели.
А къде е този магазин  на Красно село ли?

 На нашия пазар - в "Красна поляна", редицата остъклени магазини, до зоомагазина, продават главно дрешки, но има и обувки.
 "Стил 99" има в "Люлин" в Силвър центъра и в "Овча купел" на пазара. А новия големия Хиполенд е точно до Метро - Люлин.

# 8
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 "Стил 99" има и в Младост 1А.Ние купихме едни на Капчица,прилична цена,добро качество,хубав външен вид. Peace

# 9
  • Мнения: 1 381
На нашия пазар - в "Красна поляна", редицата остъклени магазини, до зоомагазина, продават главно дрешки, но има и обувки.
 "Стил 99" има в "Люлин" в Силвър центъра и в "Овча купел" на пазара. А новия големия Хиполенд е точно до Метро - Люлин.
Благодаря. Знам го разбира се този магазин. Само че няма номера само един чифт 26 и няма да зареждат от новата колекция заради новите  цени.
А в този Хиполенд има ли всичко за детето, примерно и детски колела.

# 10
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
И аз скоро  ще търся пролетни обувки. Гледах сайта на www.bibi-bg.com и ми харесаха, но в магазина не съм ходила и не знам какви са цените. Някой има ли впечатления от тяхните обувки?
 


  Тези изглеждат много добре,може и да се разходя до там да ги видя на живо как са. newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 797
И аз скоро  ще търся пролетни обувки. Гледах сайта на www.bibi-bg.com и ми харесаха, но в магазина не съм ходила и не знам какви са цените. Някой има ли впечатления от тяхните обувки?
 


  Тези изглеждат много добре,може и да се разходя до там да ги видя на живо как са. newsm78

 Фантичка, хайде ако ходиш до магазина пиши впечатления, за да знам дали да се разкарвам.

# 12
  • София
  • Мнения: 797
На нашия пазар - в "Красна поляна", редицата остъклени магазини, до зоомагазина, продават главно дрешки, но има и обувки.
 "Стил 99" има в "Люлин" в Силвър центъра и в "Овча купел" на пазара. А новия големия Хиполенд е точно до Метро - Люлин.
Благодаря. Знам го разбира се този магазин. Само че няма номера само един чифт 26 и няма да зареждат от новата колекция заради новите  цени.
А в този Хиполенд има ли всичко за детето, примерно и детски колела.

 Ева, колела точно не видях дали има, но има много неща - дрешки, играчки, акумулаторни коли и т.н., може и колела да има. Само, че малко персонала не в час - специално за дрешките , незнаеха имат ли размери.(за Люлинския хиполенд се отнася).

# 13
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
И аз скоро  ще търся пролетни обувки. Гледах сайта на www.bibi-bg.com и ми харесаха, но в магазина не съм ходила и не знам какви са цените. Някой има ли впечатления от тяхните обувки?
 


  Тези изглеждат много добре,може и да се разходя до там да ги видя на живо как са. newsm78

 Фантичка, хайде ако ходиш до магазина пиши впечатления, за да знам дали да се разкарвам.

Най-вероятно ще ходя в събота,че след работа не ми е удобно,съвсем в друга посока живея.Но написах запитване на дамата,която е дадена като лица за контакти на сайта с конкретни въпроси и в зависимост от това какво ще ми отговори ще преценя дали да ходя. Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 11 657
В м-н "Дани" ги има за около 40лв., но са по-стари модели.
А къде е този магазин  на Красно село ли?
Магазини от тази верига има в Красна Поляна и Младост 1А,може и на други места,но аз в тези съм била.

Общи условия

Активация на акаунт